banner461
banner195

Parmaksız Müjdeyi Verdi….

NTSO Başkanı Arif Parmaksız yaptığı açıklamasında;” TOBB desteği ile kurulan,Başkent Ankara merkezli TOBB (ETÜ ) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinin bir fakültesini Nevşehir e yaptıracağız dedi….”

Parmaksız Müjdeyi Verdi….
12 Mayıs 2013 Pazar 14:06

banner143
banner134

 NTSO Başkanı Parmaksız seçimlere sayılı saatler kala kamuoyunda büyük ses getiren ve gündem yaratan açıklamalarının ardından bu defada Yeniden Oda Başkanlığına seçildiğinde yapacakları projeleri de birer birer sıralamaya başladı…

Parmaksız; Buradan Nevşehirli tüm hemşerilerime bu müjdeyi veriyorum. Allah nasip ederde yeniden Başkan olursam Nevşehir üçüncü üniversitesine kavuşarak Üç ayrı Ünivesitesiyle Nevşehir nüfusuna katkıda bulunduracağız.

Nevşehir imimizin devlet desteklerinden gerekli payı alabilmesi için 100 bin nüfusu bir an önce yakalaması gerekiyor.Bunun için ilk şart ve olmassa olmazımız Üniversite ve Sanayimiz…Üniversite hem şehrimizin sosyal kültürel ekonomik ve ticari dinamiğine katkı sağlayacak hem de Sanayicimizin kalifiyeli eleman sıkıntısına çözüm üretecek.,.

Allah kısmet ederse seçimlerden sonraki ilk işimiz kurulacak yeni üniversitemize bağlı bir Fakülte ve sonrasında İş Dünyamızı ve yatırımcılarımızı OSB yatırımlarına teşvik edecek çalışmalar için start vereceğiz.

http://www.etu.edu.tr/
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bir bilen - 5 yıl önce
sayın parmaksız şu anda nevşehirimizde, hemde şehrimizin adını taşıyan bir devlet üniversitemiz mevcuttur. nevşehir üniversitesi bu şehrin üniversitesir. nevşehirli hayırseverlerin de desteğiyle 2007 yılından sonra kurulan 50 küsür üniversite arasında hem fizikiş hemde akademik anlamda ilk sırada yer almaktadır. bugüne kadar 4000 küsür üyesi olan ntso neden nevşehir üniversitesine bir çivi dahi çakmamıştır? mademki tobb a fakülte binası yaptıracak kadar gücünüz var bunu niçin nevşehir üniversitesi bünyesinde yaptırmıyorsunuz? ntoso olarak şehrimizin üniversitesine bugüne kadar neden en ufak bir destekte ve işbirliğinde bulunmadınız?
Avatar
vay bee - 5 yıl önce
yenimi geldi bunlar aklına sn parmaksız
Avatar
Sıradan vatandaş - 5 yıl önce
aman ne önemli bir müjde. siz o okulun ücretini bilmiyorsunuz sanırım arif bey. fakültesini nevşehire getirsen ne olacak. zaten gidebilecek kesim belli onlar içinde ankara nevşehir farketmez. hem şunuda unutmayın zaten tobb ye bağlı bir üniversitenin uyduruktan bir fakültesini nevşehire getirmek demek hizmet değildir. eğer siz zaten elinizin altındaki birşeyin bir kolunu memlekete getirmeyi hizmet olarak görüyorsanız birşey diyemem. bu aklı kim verdiyse komik olmuş üniversite getireceğim diye yemle milleti dediler herhalde. aman ne hizmet ne hizmet. tobb un üniversitesinin bir fakültesini nevşehire getirecekmişşş. senden sonra gelecek olanda yapar merak etme. sen başvurunu yap madem müjde verdin. seçilemezsen senden sonra gelen senin başvurunla getirir o fakülteyi.
Avatar
ali - 5 yıl önce
ticaret odası böyle çalışır. arif beyin üniversiteleşmedeki gayretini bilmeyen yoktur.
Avatar
Nevsehirli Genclik - 5 yıl önce
sayın parmaksız tutuşunca etekler neler yaptıracagınızı sasırdınız..??

Avatar
Sanayici - 5 yıl önce
sağolsun tobb yönetim kurulu ve arif bey
i̇nşallah bu hizmetler artarak devam etsin...