TÜRKİYE Kupası ön eleme turunda Kırşehirspor 4-1 le eleyerek 2.Tura yükselen Nevşehirspor da, ikinci yarı maçın 64. dakikasın da oyuna giren ve attığı iki golle maçın adamı seçilen Senagelli Müslüman Futbolcu Elhadji Saliou Seck'i Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Arif Parmaksız tebrik etti.
Başarılı forvete başarılar dileyen NTSO Başkanı Parmaksız, Senagelli yıldız topçu Saliou dan Nevşehirspor GK nü bu yıl Şampiyon yapacaksınız sözü aldı... Başarılı topçu Saliou öncelikle 2.Turda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye spora bir süprizleri olduğunu ardından başlayacak olan Bal liginde atacağı gollerle Şampiyonluk için ellerinden gelen tüm çabayı takım arkadaşlarıyla birlikte göstereceklerini sezon sonunda da inşallah şampiyonluğa ulaşacaklarını belirtti.
Spor,Siyaset,İş dünyasını bir araya getiren düğünde Nevşehirspor un vefakar taraftar grubu Genç Meterislerde yer aldı.
Taraftarlar Başarılı Topçu Saliou ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Türkiye Kupası'nda Hakemler Belli Oldu
Futbolda Türkiye Kupası 1. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak Nevşehirspor GK -Kahraman Maraş Büyük ŞEhir Belediye Spor maçında görev yapacak hakem Aksaray Bölgesi hakemlerinden Volkan Okur yönetecek.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak 34 maçta görev yapacak hakemler şunlar:
14.30 Serhat Ardahanspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat: Cihat Çelikdağ
14.30 Tatvan Gençlerbirliği-Yeni Diyarbakır: Batuhan Gültek
14.30 Arhavispor-Bayburt Grup Özel İdare: Taner Ağıç
14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor: Niyazi İzgören
15.00 12 Bingölspor-Dersimspor: Serhat Aslan
15.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor: Şahin Berker
15.00 Erzin Belediyespor-Osmaniyespor: Onur Salık
15.00 Payas Belediyespor 1975-Kırıkhanspor: Hüdaverdi Savcı
15.00 Mardinspor-Cizrespor: Lütfullah Aslan
15.00 Nevşehir Gençlikspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Volkan Okur
15.00 Niğde Belediyespor-Kayseri Şekerspor: Yakup Bakır
15.00 Sinopspor-Çankırıspor: Osman Ender Bulut
15.00 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Harun Toplar
15.00 Sorgun Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: Cihat Sizer
15.30 Halide Edip Adıvarspor-Gaziosmanpaşa: Müjdat Duman
15.30 İstanbul Güngörenspor-Çatalcaspor: Sertan Bakan
15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beyköy Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi
15.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği: Burak Olcar
15.30 Sandıklıspor-Kızılcabölükspor: Şevket Şimşek
15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor: Evren Atış
15.30 68 Yeni Aksarayspor-Karaman Belediyespor: Uğurcan Tozlu
15.30 Derincespor-Beylerbeyi: Hidayet Yasir Çimen
15.30 Ankara Demirspor-Adliyespor: Aytaş Coşar
15.30 TUTAP Şekerspor-Çorum Belediyespor: H. Hüseyin Yıldırım
15.30 Gölcükspor-Maltepespor: Seser Tuna
15.30 Manavgatspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hasan Ertuğan
15.30 Kemer Tekirovaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor: Veli Karakaya
15.30 Tire 1922-Bergama Belediyespor: Melih Gündoğdu
15.30 Bartınspor-Zonguldak Kömürspor: Gürel Uzuner
15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Çine Madranspor: Alper Oran
15.30 Orhangazispor-Yeşil Bursa: Aykor Karaca
15.30 Dardanelspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Erkoç Doğan
15.30 Eyüpspor-Silivrispor: Gökhan Esen
15.30 İstanbulspor-Tekirdağspor: Turgut Doman