banner461

Pazaryeri Ramazanlık Sohbet Mekanı Oldu

Mübarek ramazan ayının başlamasıyla birlikte 17 saate yaklaşan oruç süresini geçirmek isteyen vatandaşlar kendilerine çeşitli alternatifler üretmeye devam ediyor.

banner503
 Pazaryeri Ramazanlık Sohbet Mekanı Oldu
30 Haziran 2014 Pazartesi 18:58

banner143
banner134

 Pazaryeri Ramazanlık Sohbet Mekanı Oldu

NEVŞEHİR(MHA) Mübarek ramazan ayının başlamasıyla birlikte 17 saate yaklaşan oruç süresini geçirmek isteyen vatandaşlar kendilerine çeşitli alternatifler üretmeye devam ediyor.

Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı ve Ülkemizin en modern Pazar alanlarından biri olan Pazaryeri de ramazanlık sohbetlerin bu günlerde sık sık rastlandığı alanlardan biri haline gelmiş durumda.

Özellikle akşam saatlerinde il merkezindeki Gülbahçe ve benzeri dinlenme alanlarının kalabalık ortamından uzaklaşmak isteyen vatandaşlar Pazar ve pazartesi günleri ilimiz merkezinde kurulan pazaryerlerine akın ediyor.

Alışveriş yapsa da yapmasa da Pazar yerinde karşılaştığı bir yakını ile ayak üstü sohbetler eden Vatandaşların kalabalığı ile Pazar yerleri artık alışverişin yanı sıra koyu sohbetlerin edildiği bir merkez haline geldi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
alpaslan - 6 yıl önce
Kapali olmasina ragmen toz ve camur olmasi pazar arabalarinin yetersiz olmasi otoparktaki karisiklik ise isin diger haberi
Avatar
ali - 6 yıl önce @alpaslan
doğru
Avatar
zabıta - 6 yıl önce
pazar yeri karanlık,,,ışıklandırma yetersiz,,,,artı temizliği zayıf,,içerde gezerken nefes alınamıyor...tozdan...belediye ekipleri sürekli pazar,,pazartesi temizlemeli..araba yetersiz...