banner461
banner195

Pazaryerine Lokanta, Market ve Kahvehane

Türkiye’nin en modern pazaryerlerinden biri olan Nevşehir Pazaryerinde gerek halkın, gerekse pazarcı esnafının ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yeni üniteler ekleniyor.

 Pazaryerine Lokanta, Market ve Kahvehane
20 Kasım 2014 Perşembe 21:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en modern pazaryerlerinden biri olan Nevşehir Pazaryerinde gerek halkın, gerekse pazarcı esnafının ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yeni üniteler ekleniyor.

Nevşehir Belediyesinin katkısıyla başlatılan çalışmalar çerçevesinde pazaryerinde Lokanta, Market ve kahvehane için düzenleme çalışmaları başlatıldı. Çalışmaların kısa bir süre içerisinde tamamlanarak halkın ve pazarcı esnafının hizmetine sunulması bekleniyor.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Pazarcı esnafının ve halkın istekleri doğrultusunda Nevşehir pazaryerinde hizmet verecek olan kahvehane, lokanta ve marketin düzenleme çalışmalarının geçtiğimiz günlerde başlatıldığını söyledi.

Nevşehir Belediyesinin her zaman olduğu gibi bu çalışmada da yanlarında olduğunu belirten Özmen, “Gerek halkımızdan, gerekse pazarcı esnafımızdan gelen talepler doğrultusunda başlattığımız çalışmayı en kısa sürede tamamlayarak hizmete sokacağız. Nevşehir Belediyemizin katkılarıyla gerçekleştireceğimiz bu çalışmamız sayesinde pazarcı esnaflarımız ve isteyen vatandaşlarımız marketimizden, kahvehanemizden ve Lokantamızdan yararlanabilecek. 400 Metre karelik bir alana sahip bulunacak olan bu sosyal alanlarımızın içerisinde hijyenik koşullara uygun ve gerek pazarcı esnafımızın gerekse halkımızın yararlanabileceği ölçüde uygun fiyatlarla hizmet sunulacak. Bu sosyal tesislerin yapımında odamıza desteklerini esirgemeyen Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e ve belediye çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şahin - 3 yıl önce
bende iyi çıkmışım ama. sanat eseri yavaş yavaş ortaya çıkıyo
Avatar
Öz nevşehirli - 3 yıl önce
Ya siz Pazaryerinden anlamıyorsunuz yada modernlikten...dönüp bir bakın isterseniz Pazaryerinden.rezillik
Avatar
Ali Baykara - 3 yıl önce
1-alt kata döner merdiven calismiyor
2-alt katta hava sirkilasyonu yok denecek kadar az insanlar bogulacak durumda
3-otopark basli basina bir problem
bina yer yer catlamis dökülmeye baslamis ve yagmur akintilari ciplak gözle bakan herkes görüyor
demekki en modern pazar yeri demek icin baska bir sehirdeki pazar yerini görmediniz bu sonuc cikiyor
Avatar
köylü - 3 yıl önce
türkiyede eşi benzeri bulunmaz bir pazar ve hastaneye sahibimiz,başkanı tebrik etmek lazım
hiç büyükşehirlerdeki kapalı pazarları görmemiş herhalde hastaneye gelince derenin içinde allahtan sel gelmiyor yoksa halimiz duman
Avatar
kim - 3 yıl önce
kendileride kötü yaptıklarının farkında kabul ettirecek adam aradılar dairelerde kimse yeni pazar yerini kabul etmeyince kendileri kabul etti niye başkasına sorumluluk atmak istiyorlar