banner461

Peribacalarının Boşaltılmasıyla İlgili Bizim Alakamız yok

Vakıflar Kayseri Bölge Müdürlüğü Yetkilisi, Nevşehir’in Göreme kasabasında peribacalarının boşaltılmasıyla ilgili herhangi bir ilgilerinin bulunmadığını dile getirdi.

banner503
Peribacalarının Boşaltılmasıyla İlgili Bizim Alakamız yok
06 Ağustos 2015 Perşembe 23:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Vakıflar Kayseri Bölge Müdürlüğü Yetkilisi, Nevşehir’in Göreme kasabasında peribacalarının boşaltılmasıyla ilgili herhangi bir ilgilerinin bulunmadığını dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde il koordinasyon kurulu toplantısında Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil’in beldede bulunan 287 Peribacasının içerisinde bulunan kullanıcılar tarafından boşaltılması konusunda kendilerine gelen talimata tepki gösterdiğini ifade etmiştik.

Söz konusu haberin ardından haber merkezimizi arayan Kayseri Vakıflar Bölge Müdürlüğü Yetkilisi, söz konusu peribacalarının Vakıflar Bölge Müdürlüğünün mülkiyetinde bulunmadığını belirtirken, konunun bölge müdürlüğü ile bir alakasının bulunmadığını dile getirdi. Bu konuda bölge müdürlüğü olarak herhangi bir dahillerinin de olmadığını kaydeden Yetkili, konunun kamuoyunda yanlış değerlendirmelere neden olduğunu da ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.