banner461
banner195

Pınarbaşı : İstişarelerimiz Sürüyor

Nevşehir’de 04 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan Birlik Başkanlığı seçimlerinde aday olabileceği konuşulan Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, istişarelerinin sürdüğünü ve adaylık konusunda önümüzdeki günlerde kesin kararını vereceğini söyledi.

Pınarbaşı :  İstişarelerimiz Sürüyor
04 Nisan 2014 Cuma 17:38

banner143
banner134

 İstişarelerimiz Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de 04 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan Birlik Başkanlığı seçimlerinde aday olabileceği konuşulan Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, istişarelerinin sürdüğünü ve adaylık konusunda önümüzdeki günlerde kesin kararını vereceğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan mevcut Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanının ardından ilimiz genelindeki 24 oda başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile istişyare yapmayı sürdürdüğünü belirten Mehmet Pınarbaşı, “24 Oda başkanımız ve çok değerli yönetim kurulu üyelerimizle istişarelerimiz devam etmektedir. Camiamızın vereceği karar doğrultusunda hareket edeceğiz. Birliğimiz 15 veya 16 odadan oluşmamaktadır. 24 oda başkanı ve 144 tane çok değerli camiamızın temel taşını oluşturan yönetim kurulu arkadaşlarımız vardır. Onların teveccühleri neticesinde birlik yönetimi oluşacak” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.