banner461
banner195

Pınarbaşı'na Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve PUIS (Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası) Yönetim kurulu üyesi Sayın Musa Ertaş,geçtiğimiz günlerde Genel Kurulları yapılan ve yeniden Başkan seçilen Nevşehir Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı yı ziyaret etti.

Pınarbaşı'na Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
12 Şubat 2014 Çarşamba 16:40

banner143
Pınarbaşı'na Hayırlı Olsun Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134

Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve PUIS (Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası) Yönetim kurulu üyesi Sayın Musa Ertaş, Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı'nı oda hizmet binalarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyarette 
yeni dönem içinde başarılar dileyen Ertaş, Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası nın ilimizin önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer aldığına dikkat çekti.

Nevşehir Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı da ziyaretden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

Öte yandan Nevşehir Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı'yı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli ,NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce de ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SANAYİÇİ - 4 yıl önce
sayın ince ve öbekli den olgun davranış esnaflık bu işte taş atana ekmek atma meselesi.