banner461
banner195

“Piyasalar Sanki Ölü Toprağı Serpilmiş Gibi”

Nevşehir Terziler Odası Başkanı Habil Demirbilek, terzi esnafı olarak bayramı dört gözle beklediklerine dikkat çekerken, piyasaların bayram öncesinde çok kötü olduğunu da dile getirdi.

 “Piyasalar Sanki Ölü Toprağı Serpilmiş Gibi”
15 Temmuz 2014 Salı 17:51

banner143
banner134

 “Piyasalar Sanki Ölü Toprağı Serpilmiş Gibi”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Terziler Odası Başkanı Habil Demirbilek, terzi esnafı olarak bayramı dört gözle beklediklerine dikkat çekerken, piyasaların bayram öncesinde çok kötü olduğunu da dile getirdi.

Nevşehir’in bayrama iki hafta kala ekonomik olarak son derece durgun günler geçirdiğine değinen Terziler Odası Başkanı Habil Demirbilek, “Biz Terzi esnafı olarak bayramı bekliyoruz. Bayram öncesinde ufak tefek iş yapabiliyoruz. Ancak genel itibariyle bakıldığında piyasaların son derece durgun olduğunu görmek mümkün. Sanki ölü toprağı serpilmiş gibi piyasa. İnşallah bayramın yaklaştığı bu günlerde işler açılır ve esnaf bayram öncesinde iş yapar. Bu süre içerisinde terzi esnafımız geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi paça bükme ve bu gibi ufak çaplı işler yaparak iş yapar. Ancak bizim iyi kötü iş yapmamız önemli değil. Tüm esnafın da iş yapması ilimiz ekonomisi açısından büyük önem taşıyor” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.