banner461
banner195

Polis, dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı

Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü, telefonla artan dolandırıcılık olayları sonrasında vatandaşlara broşür dağıtarak dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları uyarısında bulundu.Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, telefonla...

Polis, dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı
09 Şubat 2017 Perşembe 16:28

banner143
banner134
Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü, telefonla artan dolandırıcılık olayları sonrasında vatandaşlara broşür dağıtarak dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları uyarısında bulundu.

Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, telefonla artan dolandırıcılık olayları sonrasında vatandaşlara ilçe merkezinde broşür dağıtarak dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları uyarısında bulundu. Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede bulunan iş yerlerini, otogarları ve evleri gezerek vatandaşlara artan dolandırıcılıklar nedeniyle broşür dağıttı. Polis memurları hem broşür dağıttı hem de vatandaşları telefonda arayarak kendisini polis olarak tanıtanlara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı. Polis ekipleri, vatandaşların daha da dikkatli olmaları gerektiğini ve kendini polis, savcı, jandarma olarak tanıtanlara inanmamaları uyarısında bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.