banner461
banner195

Polis Haftası Kutlama Mesajı‏

Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Tekin KEÇECİ Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Polis Haftası Kutlama Mesajı‏
10 Nisan 2015 Cuma 11:17

banner143
banner134
Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Tekin KEÇECİ Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Tekin KEÇECİ,  mesajında Emniyet Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, geldiğimiz noktada çağın yeniliklerini yakalamayı kendisine ilke edinen, insanların huzuru, güvenliği ve emniyeti için fedakarca çalışan emniyet mensuplarının gerektiğinde canını vermekten çekinmediğini bildirdi.

Bu fedakarlığın karşılığı olarak milletin de gönlünde bu teşkilata özel bir yer ayırdığına dikkati çeken KEÇECİ, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren Emniyet Teşkilatı'nın, insan hakları ve yasalar çerçevesinde bundan sonra da aynı fedakarlıkla görevine devam edeceğine inanıyorum. Teşkilatın görevi esnasında ihtiyaç duyacağı gücü, milletimizin kendisine verdiği destekten alacağı muhakkaktır.  Kıymetli Nevşehir halkının da bu desteği esirgemeyeceğine inancım tamdır. Emniyet Teşkilatı'nın gücü ile halkın desteği, güzel Nevşehir' imizi daha huzurlu ve mutlu günlere eriştirecektir. Bu duygularla Emniyet Teşkilatımızın 170. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, teşkilatın bütün mensuplarına aileleri ve sevdikleriyle sağlıklı, mutlu, huzurlu görevler ve başarılar diliyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
başkanımızı bu duyarlılığından ötürü tebrik eder başarılarının devamını dilerim allah yolunuzu açık etsin