banner461
banner195

Polis Hatalı parkeden araçların fotoğrafını çekiyor

Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan uygulamada, yanlış yere park edilen aracın fotoğrafı çekilerek plakaya ceza yazılıyor.

Polis Hatalı parkeden araçların fotoğrafını çekiyor
24 Ağustos 2013 Cumartesi 16:20

banner143
banner134
Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan uygulamada, yanlış yere park edilen aracın fotoğrafı çekilerek plakaya ceza yazılıyor.

Polis objektiflerine yansıyan hatalı park manzaraları ’bu kadarına da pes’ dedirtiyor. Kimi ’park yasak’ levhasının altına, kimi trafik ışıklarıyla dolu bir kavşağa, kimi ise işlek bir caddenin ortasına aracını park ediyor. Çekilen aracın sahibi ise artık ’Yanlış park etmedim’ diye itiraz edemiyor. Çünkü polis önce fotoğrafı çekiyor sonra işlem başlatıyor. 

Nevşehir ve Ürgüp Emniyet Müdürlüğü ile birlikte Ürgüpte trafik Zabıta ekipleri, Ürgüp’te, ÜRTAV tarafından işletilen ücretli ve ücretsiz otopark alanları dışında kalan, engelli park yeri, dolmuş durağı, resmi araçların park alanları, Banka önlerindeki yolun ortası gibi yerlere arabasını park edip giden vatandaşları uyardı. "Bundan sonra denetimler sıkılaştırılacak, trafiği tehlikeye sokan her unsura cezai yaptırım uygulanacak. Bu sebeple evlerine posta ile ceza tutanağı gelen yanlış park etmiş vatandaşlar şaşırmasın." denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YORUM - 5 yıl önce
pkknin su faturalarini elektirik faturalarinida böyle tahsil etsinler onlara gelince herşey serbest burdada niye gözünün üstünde kaşin var diye ceza kes
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
güney doğuda bi̇ nanem yi̇yemezsi̇ni̇z ulu ortada herşeyi̇ yaparlar gözünüzün önünde kaçak mazot satarlar