banner461

PTT'den Müşterilerine Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya

PTT Yaklaşan Sevgililer Günü Dolayısı İle 14 Şubat'da Tebrik Kartı Kampanyası Başlattı

banner503
PTT'den Müşterilerine  Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya
06 Şubat 2018 Salı 11:19

banner143
banner134
Hizmet sunduğu alanlarda yeni ihtiyaç ve beklentilere cevap verebihnek adına birçok projeyi hayata geçiren P'IT, hizmet verdiği alanlarda çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve bu manada hizmetlerimizin bilinirliğinin canlı tutulmasına katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

Bu kapsamda 2018 yılı Sevgililer Günü için kampanya düzenlenmiş olup tebrik kartları posta ücreti müşteriden tahsil edilmek kaydıyla ücretsiz İş yerlerinıizde bulundurulacak olup,. Ayrıca tüm özel günlerde olduğu gibi Sevgililer Günü'nden önceki 5 işgünü içerisinde (7-8-9-12-13 Şubat 2018) postaya verilen Posta Kargosu ve APS Kurye gönderilerine yurtiçinde %25 indirim( Herhangi bir indirimden faydalanan gönderilere ayrıca bu indirim uygulanmaz )uygulanacaktır.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden 177 yıllık bir maziye sahip olan kuruluşumuzun amacı bilim ve teknolojide gelişmeleri takip edip hizmetlerinıize uygulayarak üstün hizmet kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.