banner461
banner195

PTT’den Ünver’e ,Peygamberimizin Mektupları Kitabı Hediye Edildi.

Nevşehir PTT Başmüdürü Cafer Ersoy,PTT Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.S.)’in Mektupları’ve İstanbul PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğu isimli kitabı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e takdim etti.

PTT’den Ünver’e ,Peygamberimizin Mektupları Kitabı Hediye Edildi.
07 Mart 2018 Çarşamba 10:57

banner143
banner134
Nevşehir  PTT Başmüdürü Cafer Ersoy beraberindeki  PTT Nevşehir İşletme Müdürü Osman Gün ve PTT Merkez Müdürü ErturunGürdere ile birlikte Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında.
 
Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, PTT Nevşehir Başmüdürü  Ersoy, Başkan Ünver’e PTT Genel Müdürlüğü tarafından kültür hizmeti olarak hazırlanan  Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V.)’in Mektupları’ isimli kitabı ile  Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerine ait posta haritalarının yer aldığı, aynı zamanda sağlık, idare, plan, kroki ve grafiklerden oluşan nadide bir eser olarak gösterilen ‘PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğu’ isimli kitabını takdim etti.
 
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’ de  PTT Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu eserlerin, kendi çaplarında büyük bir eksikliği doldurduğuna inandığını belirterek, PTT Genel Müdürlüğü neznindePTT Nevşehir Başmüdürü  Ersoy’a teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.