banner461

Püis Şube Başkanı Musa Ertaş'tan 15 Temmuz' Mesajı

Petrol Ürünleri İşveren Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Musa Ertaş, 15 Temmuz FETÖ’nün hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda birlik beraberlik vurgusu yaptı.

banner503
Püis Şube Başkanı Musa Ertaş'tan 15 Temmuz' Mesajı
13 Temmuz 2017 Perşembe 20:14

banner143
banner134
Petrol Ürünleri İşveren Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Musa Ertaş, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında  birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Nevşehir’de ponza, bims, turizm, akaryakıt sektörlerinde faaliyet gösteren ve Nevşehir’in bünyesinde en fazla işçi istihdam eden Püis Şube Başkanı Musa Ertaş , 15 Temmuz FETÖ’nün hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda birlik beraberlik vurgusu yaptı.

ERTAŞ Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve PUİS  Kırıkkale Şube Başkanı Musa Ertaş, 15 Temmuz hain darbe girişimi dolayısıyla yayımladığı mesajda birlik beraberlik vurgusunda bulunarak, 15 Temmuzun demokrasi zaferi olduğunu ifade etti.

Ertaş mesajında, "Tıpkı kişiler gibi milletlerin de karakteri vardır. Bizim milletimizin karakteri gerçekten erdemlerle donatılmıştır. Bu erdemlerden biri de vatanını korumak adına canından vazgeçmeyi göze alabilmektir. Türk milletinin bu yüksek karakterini yüzyıllara uzanan destansı tarihimizde çok kez görmüşüzdür. İşte bunların sonuncusu 15 Temmuz 2016 da tüm dünyaya millet olma dersi verdiğimiz Demokrasi Zaferi’mizdir. 15 Temmuz tarihinde vatanımızı, milletimizi bölmeye çalışan hainler çok şükür ki emellerine ulaşamamışlardır. Bu uğurda canlarını veren şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Ülke ve millet olarak böyle bir olayı bir daha yaşamamak üzere, birlik ve beraberliğimizin daim olduğu nice sağlıklı huzurlu günler diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.