banner461
banner195

Rabia Ruhu Kapadokya Semalarında Canlanacak

14 Ağustos Dünya Rabia Günü"' nedeniyle Kapadokya'da bir firma, yarın gerçekleştireceği uçuşlarında sıcak hava balonu sepetlerine Rabia pankartı asarak havalanacak.

Rabia Ruhu Kapadokya Semalarında Canlanacak
13 Ağustos 2014 Çarşamba 12:05

banner143
banner134
Uluslararası Rabia Platformu öncülüğünde Mısırdaki askeri darbenin ardından yaşanan katliamları unutturmamak için ilan edilen "14 Ağustos Dünya Rabia Günü"nde Kapadokya'da sıcak hava balonları Rabia pankartlarıyla  havalanacak. 

Anatolian Balloons'un bağlı olduğu Uluer Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uluer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Uluslararası Rabia Platformu'nun dünyadaki mazlumların yanında yer alan bir kuruluş olduğunu söyledi.

Platform olarak 14 Ağustos'un, Dünya Rabia günü ilan edildiğini aktaran Uluer, "Etkinlikler nedeniyle yapılan çalışmalara biz de firma olarak destek vereceğiz. Bu kapsamda Kapadokya'da Sabah uçuşlarında firmamıza ait tüm sıcak hava balonlarının sepetlerine Rabia pankartları asacağız" dedi.

Turizm sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, "ticarette paranın, dili, dini, rengi olmaz" mantığını kabul etmediklerini belirten Uluer, "Burada şahsiyetimizi ve adımızı ortaya koyarak Rabia Platformu'nun yanında olduğumuzu, dünyadaki bütün mazlumların yanında olduğumuzu ve bundan sonrada yanında olacağımızı haykırıyoruz" diye konuştu.

Anadolu Ajansı'nın yaptığı yayınlarla da mazlumların sesi olduğuna dikkat çeken Uluer, "Dünyadaki bütün mazlumların yanında olarak objektif haber yaptığı için Anadolu Ajansı'nı kutluyorum" ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
baki öncel - 4 yıl önce
tebrikler halil bey keşke herkes tarafını sizin gibi belli etse..