banner461
banner195

Rahmetli Fidan Yazıcıoğlu Annemiz Vefat Etti

Nevşehir Alperen Ocakları İl Başkanı Doğanay UÇAR, Fidan Yazıcıoğlu için taziye mesajı yayımladı.

Rahmetli Fidan Yazıcıoğlu Annemiz Vefat Etti
21 Şubat 2015 Cumartesi 09:51

banner143
banner134
Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu vefat etti. Fidan Yazıcıoğlu, bir süre önce geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi altındaydı.

Nevşehir Alperen Ocakları İl Başkanı Doğanay UÇAR, Fidan Yazıcıoğlu için taziye mesajı yayımladı.Doğanay mesajında;

 'Haksız bir davada "zirve" olmaktansa haklı bir davada "zerre" olmayı tercih ederim '' diyen, saf tertemiz anadolu insanı,gönül dostu ve gerçek bir dava adamı Rahmetli Şehid Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu dünyaya getiren,Fidan anamız 26 gündür tedavi görmekte olduğu Sivas Numune Hastanesinde 20/02/2015 Cuma günü Saat 03:00  sularında  Hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Ömrü çilelerle geçmiş,daha hayatta iken evlat acısını tatmış anamız İnşaAllah ebedi alemde çok sevdiği Muhsin'iyle beraber olacaktır.Ayeti Kerime'de de buyrulduğu gibi İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn(Şüphesiz Biz Allah’tan Geldik ve Şüphesiz Dönüşümüz O’nadır.)Hepimiz bir gün Hak olan ölüm şerbetini tadacağız,Rabbim bizler için de ölümün şereflisini ve hayırlısını versin.
Sözlerime Rahmetli Fidan Anamızın,Şehid Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu için söylediği sözlerle son veriyorum.İnşaAllah bu sözler anlamak isteyenler için bir ders olur. " Devlet, millet çağırıyor der giderdi. Bir defa devleti bekledi, devlet gelmedi." 
Mekânın Cennet Olsun Fidan Anam,Camiamızın başı sağolsun.


Nevşehir Alperen Ocakları İl Başkanı
Doğanay UÇAR

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
polat - 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin
Avatar
Adnan Çelik - 3 yıl önce
Fidan ana haya sahibi, edepli, iffetli ve şefkatliydi. Saliha bir kadın olarak olgun bir akıl, temiz bir kalp ve yüce bir ruh taşıdı. İsraf, aşırılık ve kibre hiç dalmadı. Kainat, hayat ve insanla barışıktı. Hep “Allah Devlete-Millete zeval vermesin” dedi. Ayrıca “Hira Dağı kadar Mümin teslimiyetinde, Tanrı Dağı kadar Türk Kültüründe” bir evladı dünyaya getirdi. İnşallah Hz.Hacer, Hz.Asiye, Hz.Meryem, Hz.Hatice, Hz.Fatıma ve Hz.Aişe’ye komşu olur.
Avatar
... - 3 yıl önce
allah rahmet eylesin,tertemiz bir camia olan büyük birlik partisi ve alperenlerin baş sağolsun
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 3 yıl önce
allah mekanını cennet eylesin kabri nur olsun
Avatar
ÜLKÜCÜ - 3 yıl önce
bir ülkücü olarak annemize allah rahmet eğlesi̇n mekani cennet olsun