banner461
banner195

Rahmetlinin Mirasına Sahip Çıkmaya Devam Ediyoruz

Büyük Birlik Partisinde seçim sürecinde yaşanan istifayı değerlendiren BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş, “Benim bildiğim yönetimimizden bir kişinin istifası bana ulaştı. Canı sağ olsun” dedi.

Rahmetlinin Mirasına Sahip Çıkmaya Devam Ediyoruz
26 Ağustos 2014 Salı 18:15

banner143
banner134

 Rahmetlinin Mirasına Sahip Çıkmaya Devam Ediyoruz

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisinde seçim sürecinde yaşanan istifayı değerlendiren BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş, “Benim bildiğim yönetimimizden bir kişinin istifası bana ulaştı. Canı sağ olsun” dedi.

Büyük Birlik Partisinde önümüzdeki günlerde İl Kongresi yapılacağını ve kongrede tekrar il başkanlığına aday olacağını da kaydeden Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Karataş, “Yönetime aldığımız bir iki arkadaş ben yurt dışında iken istifa etmişler. Canları sağ olsun. Bana ulaşan sadece bir arkadaşın istifa ettiğini biliyorum. Onun dışında yönetiminde bulunmayıp daha önceki yönetimlerde bulunmuş olan arkadaşlardan da istifalar olabilir. Bu arada 1-2 ay içerisinde kongre yapacağız. 11. Ayın içerisinde Büyük Birlik Partisinin büyük kurultayı olacak. Genel itibariyle birlik, beraberlik ve ahenk içerisinde hareket ediyoruz. Biz Yolumuza, Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun mirasına sahip çıkmaya devam ediyoruz. Ben kongrede tekrar il başkanlığına aday olacağım. Partililerimiz teveccüh gösterirse görevime devam etmeyi düşünüyorum” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.