banner461
banner195

Ramazan Ayı Boyunca Her Gün Bin 500 Kişi İftar Yapacak

Nevşehir Belediyesi’nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, bu yıl Modern Pazar Yeri altındaki salonda kurulacakNevşehir Belediyesi’nin hayırsever vatandaşların desteği ile organize ettiği iftar sofrası, Ramazan ayı boyunca...

Ramazan Ayı Boyunca Her Gün Bin 500 Kişi İftar Yapacak
25 Mayıs 2016 Çarşamba 16:25

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi’nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, bu yıl Modern Pazar Yeri altındaki salonda kurulacak
Nevşehir Belediyesi’nin hayırsever vatandaşların desteği ile organize ettiği iftar sofrası, Ramazan ayı boyunca vatandaşlar iftarları açma imkanı bulacaklar.
Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra, dar gelirlilerin nezih bir aile ortamında Ramazan ayının özelliğine uygun bir şekilde iftarlarını yapabilmelerine imkan sağlanması amacıyla Nevşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar sofrası için hazırlıklarını tamamladı.
Modern Pazar Yeri’nin hemen altındaki salonda, Ramazan ayının ilk günü olan 6 Haziran Pazartesi günü kurulacak iftar sofrası ile yaklaşık 1500 kişinin iftar yapması bekleniyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.