banner461
banner195

Ramazan Hazırlıkları Sürüyor

Nevşehir Belediyesi yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle hazırlıklarını sürdürüyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hayırseverlerin katkıları gerçekleştirilen iftar sofrası 9 Temmuz 2013 Cuma günü Gül Bahçe’de kurulacak

Ramazan Hazırlıkları Sürüyor
25 Haziran 2013 Salı 11:38

banner143
RAMAZAN HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Belediyesi yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle hazırlıklarını sürdürüyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da  hayırseverlerin  katkıları gerçekleştirilen iftar sofrası 9 Temmuz 2013  Cuma günü   Gül Bahçe’de kurulacak 

 İLK İFTAR SOFRASI 9 TEMMUZ SALI GÜNÜ GÜL BAHÇEDE KURULACAK...

Nevşehir Belediyesi’nin düzenli  olarak Ramazan ayı boyunca, iftar vakti döneminde  yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra, dar gelirlilerin nezih bir ortam içinde  iftarlarını yapmalarına imkan sağlanması amacıyla  organize ettiği iftar sofrası bu yıl da devam edecek.

 

Nevşehir’deki hayırsever işadamlarının katkıları ile düzenlenen iftar sofrası için hazırlıklar tamamlanma aşamasına geldi.

 

Nevşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile gerçekleştirilen Atatürk Bulvarı üzerindeki  Gül Bahçedeki iftar sofrasında, 30 gün boyunca her gün yaklaşık 1500 kişinin iftar yapması bekleniyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AHMET YILMAZ - 5 yıl önce
9temmuz cuma değil salıya geliyor