banner461
banner195

Rektör Adayı Pekacar, Semerkand Derneğinde İftara Katıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Çetin Pekacar, Semerkand Derneğinde Düzenlenen İftar Programına Katıldı

Rektör Adayı Pekacar, Semerkand Derneğinde İftara Katıldı
29 Haziran 2016 Çarşamba 10:42

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör adayı Prof. Dr. Çetin Pekacar, Semerkand Buhara İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.
Yaptığı etkin ve nitelikli çalışmalarla NEÜ’nün en önemli rektör adayı konumunda bulunan Prof. Dr. Çetin Pekacar seçim çalışma takviminin dışında şehrin dinamikleriyle buluşmaya devam ediyor. Geride bıraktığımız hafta sonu Semerkand Buhara İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret eden Rektör adayı Pekacar, Dernek Başkanı Ahmet Feralan ile bir süre sohbet etti. Yapılan seçim çalışmalarıyla ilgili Semerkand Dernek Başkanı Feralan’a bilgiler aktaran Prof. Dr. Pekacar, dernek faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyledi. Geleneksel hale gelen ve her yıl binlerce insanın iftarını açtığı yemek programına katılan NEÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Çetin Pekacar, Dernek Başkanı Ahmet Feralan, yöneticiler ve Nevşehirli vatandaşlarla iftar yemeği yedi ve sohbet etti. Semerkand Dernek Başkanı Ahmet Feralan yaptığı açıklamada Prof. Dr. Çetin Pekacar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.