banner461
banner195

Rektör Kılıç’tan Teşekkür

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, tercih sürecinin ardından Nevşehir’i tercih eden öğrencilerine ve ailelerine teşekkür etti.

Rektör Kılıç’tan Teşekkür
26 Ağustos 2014 Salı 18:24

banner143
banner134

 Kılıç’tan Teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, tercih sürecinin ardından Nevşehir’i tercih eden öğrencilerine ve ailelerine teşekkür etti.

Rektör Kılıç yayınladığı mesajında; “Sevgili Öğrencilerimiz, Bilime hizmet hazırladığımız yolculuğumuzda aramıza katılan yeni öğrencilerimizi kutluyor; Üniversite hayatında sizlere başarılar diliyorum. Kayıt yenileyen öğrencilerimize de başarılar diliyorum. Ailelerinizin sizlere duyduğu gururu paylaşıyorum. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak biz kişiliğinize uygun ve severek okuyacağınız bir bölümü seçtiğinize inanıyoruz. Üniversite gençliği çağdaş kimliği ile topluma örnek olmalıdır. Bu uğurda bizler akıl ve bilimi yol gösterici olarak kabul etmiş, mesleki yaşamlarında ihtiyaç duyabilecekleri birikime sahip, yüksek karakterli bireyler yetiştirmek istiyoruz. Öğrenci odaklı eğitim anlayışı ile Üniversiteniz size her türlü desteği verecektir. Sosyal, Kültürel ve Sportif etkinliklere katılınızı da önemsiyoruz. Bunun için öğrenci kulüp ve topluluklarımız ile Öğrenci konseyine katılım desteğinizi bekliyoruz. Turistik Kapadokya bölgesinin peribacalarının büyülü dünyasında düşlerinizi gerçekleştiren Üniversite olmak gurur kaynağımızdır. Bu başarı yolculuğunda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini tercih eden gençlerimize ve ailelerine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
niyazi atasever - 4 yıl önce
i̇limize dinamizm kazandıran hocamıza da biz teşekür ederiz