banner461
banner195

Ressamlar 8. defa Ürgüp'te misafir oluyor

Ürgüp'ün misafiri olarak 8 yıldır bölgeye gelerek hem Kapadokya'yı gezen hem de çektikleri fotoğrafları tuvale yansıtan sanatçılar, Ürgüp'te çalışmalarına başladı.

Ressamlar 8. defa Ürgüp'te misafir oluyor
14 Nisan 2018 Cumartesi 16:02

banner143
banner134

Ürgüp Belediyesinin organizesi ile 8 yıldır Ürgüp'e gelerek Kapadokya'nın tarihi ve doğal güzelliklerini tuvale aktaran sanatçılar bu yılda Ürgüp'te çalışmalarına başladı.

Uluslararası Ressamlar Buluşmasının 8. yılına girdiğini söyleyen Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, ressamlarla bu yılda bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını kaydetti.

Bu yıl Ürgüp'te MDC Hotel ve Dinler Otel'in katkılarıyla misafir edilen ressamlar, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan ve Rusya'dan gelerek Ürgüp'te buluştular.

Program kapsamında bu yıl 17 Nisan 2018 tarihinde Perissia Hotel'de düzenlenecek "Yarının Kentleri" temalı Çevre ve Sağlık kongresinde sergi açacak ressamlar çalışmalarını Ürgüp Belediyesi Kültür Merkezi Sinema salonunda hazırlıyor.

Ürgüp Belediye Başkan Vekili Süleyman Er ve Belediye Meclis Üyesi Adnan Aydın, Ressamları çalışmalarını sürdürdükleri Sinema salonunda ziyaret ederek "Ürgüp'e hoşgeldiniz, bu yıl da sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyuz." dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.