banner461
banner195

Sağlamkardeş : “Çözüm İçin Geliyoruz”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nevşehir Belediye Başkan adayı Fatih Sağlamkardeş,“Hızlı kentleşme, işsizlik, gelir düzeyi, yoksulluk, sağlıksız kentleşme, suç oranlarındaki artışlar ve hizmetlerin yetersizliği kentteki medeni yaşamı tehdit eder boyutlara varmıştır” işte Bu sorunların üstesinden BBP Büyük aile Projesiyle ancak gelebiliriz dedi.

Sağlamkardeş : “Çözüm İçin Geliyoruz”
11 Mart 2014 Salı 15:30

banner143
banner134
Kentlerin tarihi gelişim sürecinde hep uygarlığın, özgürlüğün merkezleri olarak algılandığını ifade eden BBP Nervşehir Belediye Başkan adayı Fatih Sağlamkardeş, “Kentler kültürel değerleri, medeniyetleri koruyup yaşatan ve nesilden nesile aktarılmasını sağlayan ortak yaşam alanlarıdır. Bugün bu özelliklerini korumamakla birlikte bünyesinde pek çok problemleri de barındırmaktadır. dedi.

Nevşehir
'
imizin her sokağına her caddesine değer katacak projelerle geliyoruz”
Yaşanan gelişmelerden dolayı köylerden kente büyük göçlere sahne olduğunu vurgulayan BBP Nevşehir Belediye Başkan adayı Fatih Sağlamkardeş, şöyle dedi; “İç göçlerin yoğunluğu kent merkezlerinde toplumsal ve kültürel kargaşaya neden olmuştur. Bu gelişmelerle birlikte Nevşehirimizin sorunlarla boğuşan ve kaderiyle baş başa kalan bir yapıya dönüşmüştür. Yaşanan bu süreç şahsımda doğup büyüdüğüm memleketime hizmet etmek arzusunu, sorumluluğu ve bilincini oluşturmuştur. Gayemiz memleketimize, insanımıza, doğaya, toplumsal yaşama, sanata, eğitime ve bilime hizmet etmektir, Halkımızın genel çıkarlarını koruyup geliştirmektir. Halkımızın yaşam kalite ve standartlarını yükseltmektir. Bu nedenle Nevşehirimizin her köşesini her sokağını adım adım dolaştık, Nervşehir'in nelere ihtiyacı olduğunu, insanlarımızın, esnafımızın sorunlarını, gerekli projelerin ve çözüm yollarının neler olduğunu yerinde gördük, toplumun ortak çıkar ve beklentilerine, ihtiyaçlarına cevap vermek adına daha gelişmiş huzurlu sorunları çözülmüş bir Nevşehir için birlikte yola çıktık, işsizliğe çare olacak, esnafımıza, vatandaşımıza nefes aldıracak, Nevşehirimizin her sokağına her caddesine değer katacak projelerle geliyoruz. Tüm bu projeler ve hizmetler toplumun ekonomisine kültürüne, refah ve gelişmişlik düzeyine doğrudan etki edecek, ilimizin kalkınmasına, turizmine büyük katkı sağlayacaktır. Bir Nevşehir  sevdalısı olarak bu projeleri hayata geçirmek ve Nevşehir'e hizmet etmek için içinizden biri olarak belediye başkan adaylığına talip olduk.” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
FARUK - 4 yıl önce
başarilar di̇leri̇m. allah yardimciniz olsun