banner461
banner195

Sağlık Müdürü Ünlübay Haberimize Yanıt Verdi

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, geçtiğimiz günlerde devlet hastanesi bünyesinde görev yapan aktif bir doktorun neden şube Müdürü olarak görevlendirildiğine dair haberimize yanıt verdi.

 Sağlık Müdürü Ünlübay Haberimize Yanıt Verdi
24 Ocak 2015 Cumartesi 17:00

banner143
banner134
 Sağlık Müdürü Ünlübay Haberimize Yanıt Verdi “Hizmet Her Yerde Hizmet”

NEVŞEHİR(MHA) İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, geçtiğimiz günlerde devlet hastanesi bünyesinde görev yapan aktif bir doktorun neden şube Müdürü olarak görevlendirildiğine dair haberimize yanıt verdi.

Söz konusu doktorun son iki yıldır Nevşehir Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptığını ve aktif olarak doktorluk görevini yapmadığını dile getiren İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, “Haberde adı geçen doktor arkadaşımız hastalara bakarken Müdür yapılmadı. Söz konusu doktor daha önce Nevşehir Devlet Hastanesi Başhekim yardımcılığı görevini yürütüyordu. Bu sürede aktif olarak hastalara bakıp ameliyat yapmıyordu. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Sayın Muhammed Çömçe getirildiğinde biz kendisini Şube müdürü olarak görevlendirdik. Zaten ortopedi bölümünde 6 hekimimiz bulunuyor. Biz sağlık il müdürlüğü yönetimi olarak çok aktif olarak hasta bakan ya da hastaların çok ilgi gösterdiği bir doktoru idareci yapmıyoruz. Hizmet her yerde hizmet. Hekimlik kutsal bir görev. Kendisini getirdiğimiz Şube müdürlüğü acil sağlık hizmetleri şube müdürlüğü ki, biliyorsunuz bu görevde 24 saat ilgi ve alaka isteyen bir Şube. Hizmet edelim de konumu çok önemli değil diye düşünüyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Paralelci ler cirit atıyor
Avatar
radikal - 3 yıl önce
Hikaye anlatmis mudur kimi kandirdigini zannediyo kendini tabiki
Avatar
sağlıkçı 50 - 3 yıl önce
sn müdürüm size ve sn çömçeye ve ekibinize teşekkürler.başarı olarak eşdeğer komşu illere fark attırdınız nevşehiri.ankara ve istanbulda yaşayan nevşehirliler hastane işlerini tamamen nevşehirde yaptırmaya çalışmaktalar.ayrıca kırşehir niğde aksaray hastalarındanda nevşehirde tedavi olanlar her geçen gün artmakta..başarı budur.tebrikler.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce @hasan
hasan kardeş görevden alınanlar parellel olduğu için alınıyor dikkatini çekerim.şu an parelleller yeni adam yerleştiremez sen rahat ol.
Avatar
dENİZ - 3 yıl önce
başari mi? ne başarisindan bahsedi̇yorsun? sağlık bakanlığı tarafından yapılan kamu hastaneleri verimlilik değerlendirmesinde 88 kamu hastaneleri birliği arasında kırşehir türkiye 1. oldu. sence nevşehi̇r kaçinci oldu? bi̇r araştir i̇stersen, öyle konuş arkadaşim
Avatar
HsnHsyn - 3 yıl önce @vatandaş
bırak allahını seviyorsan.
ağız dişin baştabibi vural bey paralelcimi idi?
başhekim yardımcımsı dr.sami bilici mi paralelciydi?
ürgüpün başhekimi dr.serkan inceçayır mı paralelci idi?
önceki başhekim dr.hakan serçe de mi paraleldi?
sen neyden bahsediyorsun bilader. birileri bir yerlere gelmek için rakibine paralel diyor. o kadar.
Avatar
hikaye - 3 yıl önce
Bahsi gecen dr suanki isi herkez yapar ama ortapedi dr uzman olmayan yapamaz unlubay sallamis