banner461
banner195

Sanatçı Ömer Karaoğlu Nevşehir'de Konser Verecek

Kendine has ses tonu ,çizgisinden sapmadan yoluna devam eden, özgün müzik yorum sanatçısı unutulmaz eseri ŞEHİD TAHTINDA parçasıyla gönüllerde yer edinen Ömer KARAOĞLU, Nevşehir de konser verecek..

Sanatçı Ömer Karaoğlu Nevşehir'de Konser Verecek
28 Mayıs 2013 Salı 11:10

banner143
banner134
ART-FM’in ev sahipliği yapacağı konserde seyirciler  çekilişle hediye yağmuruna tutulacak.. çekilişte bir kişiye UMRE , BİR KİŞİYE DÜĞÜN MEKANI  iki kişiye altın,100 kişiye indirimli zigon sehpa ve sürpriz hediyelerin verileceği  KONSER 30 MAYIS PERŞEMBE AKŞAM SAAT:20.30 DA , DAMAT İBRAHİM PAŞA KAPALI SPOR SALONUNDA OLACAK.. Çok sayıda seyircinin katılımın beklendiği konser  davetiyesi  3 tl, gibi sembolik bir ücretle seyirciye sunulacak.... davetiyeler ENDERUN EĞİTİM VAKFI, KIRÇİÇEĞİ AİLE DERNEĞİ VE GÜLBAHÇE’den temin edile bilecek..geniş bilgi ve irtibat tel:05302896451   ve  03842135563

    1980"li yıllarda ortaya çıkan ve dini hassasiyet taşıyan müziğin en önemli temsilcileri arasında yer alan Ömer Karaoğlu, Taner Yüncüoğlu ve Aykut kuşkaya  daha çok  albümlerinde marş, ilahi ve ezgi okumuşlardı. Ömer Karaoğlu yorumuyla öne çıkarken,Taner  Yüncüoğlu ise yaptığı bestelerle ile sevildi. İlk albümlerinde yoğun olarak bilgisayar müziği kullanırken gelişen süreçte canlı enstrümanlar albümlerine girdi. Üçlünün bir ortak özelliği, başkalarına ait parçaları yorumlamakla birlikte kendilerine ait beste çalışmalarının olması. Ömer Karaoğlu, çıkardığı solo albümü "İzler 12" ile çok geniş bir kitleye ulaşıp başarılı bir satış grafiği yakalamıştı. Muhafazakâr sanatçılar arasında eserlerine ilk klip çeken yine Ömer Karaoğlu idi. Taner Yüncüoğlu da kendi albümlerinin dışında birçok belgesel ve film müziklerine imza atmıştı. Hakan Aykut ve Başar Dikici Ömer KARAOĞLU  albümlerin daha çok müzikal altyapısıyla ilgilenen, beste ve yorumları olan bir sanatçı.NEVŞEHİR YİNE ÖMER KARAOĞLU İLE EZGİLERE DOYACAK..İZLEYİCİ ŞEHİD TAHTINDA RABBE GÜLÜMSER PARÇASIYLA DUYGULU ANLAR YAŞAYACAK..

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 5 yıl önce
şehid tahtinda rabbe gülümser yüzyıllar geçse unutulmaz bir ilahi.
Avatar
salih akbaş - 5 yıl önce
yıllardır bekleyor dum teşekkürler art fm