banner461
banner195

Sanayi Esnafından Başkan Adayı Varol'a Çay Molası

Nevşehir de sanayi esnafını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunan MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol ile MHP Nevşehir il encümen ve belediye meclis üyesi adaylarına Nevşehir sanayi esnafları tarafından çay ikramında bulunuldu.

Sanayi Esnafından Başkan Adayı Varol'a Çay Molası
18 Mart 2014 Salı 15:10

banner143
MHP Başkan Adayı Varol mola verdi
İlgili Galeriye Git
banner134
ESNAFTAN BAŞKAN ADAYINA ÇAY MOLASI 
Varol Sanayi'de Çay Molası Verdi...
Çay içerek esnafın sıkıntılarını dinleyen başkan adayı Mehmet Varol, sanayi esnafının kendilerine gösterdiği yoğun ilgiden memnun kaldıklarını belirterek esnafa teşekkürlerini iletti.

Varol Nevşehir Sanayi esnaf gezisinde  vatandaşların sorunlarını dinledi. Çay içerken vatandaşlarla karşılıklı sohbet eden Varol, yapılan projelerle ilgili bilgiler verdi.

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol,Nevşehir'imizi Nevşehir'in yetişmiş değerleriyle ve ayırım yapmadan hep birlikte yönetmeye talip olduklarını söyledi. Kendisine yöneltilen 'Başkan olduğunuzda bizim yol sorunumuzu çözmeyen iktidar partisi gibi sizde bizi hizmetten yoksun bırakacak mısınız?' sorusu üzerine ' Her zaman dediğim gibi kimseyi ötekileştirmeden her yere  hak ettiği hizmeti eşit ve adaletli bir şekilde vereceğiz.' diye cevap verdi.
İşte Varol'un Seçim çalışmalarına ilişkin görüntüler...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.