banner312

banner314

banner254

banner13

banner218

banner284

banner177
14 Şubat 2016 Pazar

Ünver’in 2014 Bomba Projeleri

Nevşehir belediyesi 2014 yılının ilk aylarından itibaren başlatacağı çalışmalarla il merkezini daha modern ve yaşanabilir bir hale getirmeyi hedefliyor.

banner195
27 Aralık 2013 Cuma 09:56
Bu haber 1898 kez okundu
Ünver’in 2014 Bomba  Projeleri
banner134
banner143

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir belediyesi 2014 yılının ilk aylarından itibaren başlatacağı çalışmalarla il merkezini daha modern ve yaşanabilir bir hale getirmeyi hedefliyor.

2014 Yılında il merkezinde köprülü kavşak, alt geçir, yürüyüş ve bisiklet yolu çalışmalarıyla bir yandan şehir içi trafiğini rahatlatmayı planlayan Nevşehir Belediyesi, bir yandan da halkın sosyal etkinlik alanını da artırmayı planlıyor.

Ramazan Bayramına Çift Köprülü Kavşak Çalışması Tamamlanacak …

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’de iki ayrı merkezde yapılacak köprülü kavşak çalışmasıyla şehir içi trafiğinin büyük oranda rahatlatılacağını belirtti.

1.5 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmasını planladıkları bu çalışmaların yanında Meteris meydanına alt geçit yapılacağını da söyleyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Önümüzdeki yıl ilimiz merkezinde özellikle şehir içi trafiğinin rahatlatılmasına yönelik çalışmalarımız olacak. İki köprülü kavşak çalışmamızı 40 günlük kısa bir süre içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Meteris ve Vilayet önünde yapacağımız iki ayrı çalışma ile de buradaki trafik yoğunluğunun daha da azalmasını sağlayacağız. Allah’ın izniyle 2014 yılı içerisinde şehir içi trafik yoğunluğunun büyük oranda çözüme kavuşturulduğunu göreceğiz. Ramazan ayında inşallah bu köprülü kavşaklarımız ve alt geçitlerimizle birlikte rahat ve huzurlu bir Nevşehir’e kavuşacağız” açıklamalarında bulundu.

Şehitlik Önünden Kültür Merkezine Kadar Yürüyüş ve Bisiklet Yolu …

Nevşehir Belediyesinin 2014 yılında yapmayı planladığı çalışmalardan biri de Şehitlik önünden başlayıp Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi önüne kadarki alanda bisiklet ve yürüyüş yolu çalışması olacak.

Söz konusu çalışmaların Mart ayından itibaren başlatılması planlanırken, kaldırım düzenlemelerinin yaz aylarında tamamlanması planlanıyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İlimiz merkezindeki trafik yoğunluğunun çözüme kavuşturulması için yapılacak köprülü kavşak ve alt geçitlerin yanında, Şehitlik önünden itibaren başlayıp Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi önüne kadarki alanda uygulanacak olan bisiklet – yürüyüş yolu projelerinin toplam maliyetinin 25 Milyon TL dolayında olacağına dikkat çekerken, 2014 yılında da belediyenin Nevşehir halkı için proje ve iş üretmeye devam edeceğinin altını çizdi.

Yayıncı FİB Haber

banner280

Anahtar Kelimeler: Ünver’in 2014 Projeleri

    Yorumlar

banner21
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV