banner312

banner314

banner254

banner13

banner218

banner284

banner177
11 Şubat 2016 Perşembe

Ücretsiz Eğitim Seferberliği Başladı

Günümüzde dershanelerin kapatılması tartışmaları sürerken, Nevşehir Ülkü Ocağı, Üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik ücretsiz eğitim çalışmasını başlattı.

banner195
03 Ocak 2014 Cuma 11:10
Bu haber 507 kez okundu
Ücretsiz Eğitim Seferberliği Başladı
banner134
banner143

 NEVŞEHİR(MHA) Günümüzde dershanelerin kapatılması tartışmaları sürerken, Nevşehir Ülkü Ocağı, Üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik ücretsiz eğitim çalışmasını başlattı.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi son sınıf öğrencilerinin katkılarıyla düzenlenen Üniversiteye hazırlık kurslarına isteyen bütün gençler katılabiliyor.

Nevşehir Ülkü Ocaklarında düzenlenen kurslarla ilgili bilgiler veren Ülkü Ocağı Başkanı Yahya Leblebici, söz konusu kurslara Üniversiteye hazırlanan Lise son sınıf öğrencilerinin yanında, Vatanını, milletini seven, Üniversite sınavında başarılı olmak isteyen tüm gençlerin katılabileceğini belirtti.

Leblebici, “Eğitim; okullar, kurslar ve üniversiteler vasıtasıyla bireylere hayatta gerekli olan bilgi ve kabiliyetlerin sistematik bir şekilde verilmesidir. Eğitim çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmamız için gerekli olan temel hususlardan bir tanesidir. Nevşehir Ülkü Ocakları olarak bizler üzerimize düşen her türlü görevlere gerekli fedakârlığı gösterip, öğrenim görmekte olan öğrencilerimize gereken yardımları sağlayacağız. Ocaklarımızda açılan dershane anlamında geniş kapsamlı derslerimize başlamış bulunmaktayız. Başarının tek hedefi çalışmak olduğunu Nevşehir Ülkü Ocakları olarak belirtmek ister ve kalemin kılıçtan keskin olduğunu yinelemek isteriz. Nevşehir Ülkü Ocaklarına açmış olduğumuz eğitim amaçlı kurslarımız tamamen ücretsiz ve genel kapsamlı olarak halkımıza açık” dedi.

Yayıncı FİB Haber

banner280

    Yorumlar

banner21
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV