banner312

banner314

banner254

banner13

banner218

banner284

banner177
12 Şubat 2016 Cuma

Altınyıldız Kolejinden Cumhuriyet ve Atatürk Konulu Resim ve Fotoğraf Sergisi

Bugün Nevşehir Kapadokya Forum AVM de Altınyıldız Koleji tarafından açılan “Cumhuriyet ve Atatürk” konulu resim ve fotoğraf sergisine büyük bir katılım oldu.

banner195
23 Ekim 2012 Salı 18:49
Bu haber 1084 kez okundu
Altınyıldız Kolejinden Cumhuriyet ve Atatürk Konulu Resim ve Fotoğraf Sergisi
banner134
banner143
Foto galeriye git

 Bugün Nevşehir Kapadokya Forum AVM de Altınyıldız Koleji tarafından açılan “Cumhuriyet ve Atatürk” konulu resim ve fotoğraf sergisine büyük bir katılım oldu.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Nevşehir  Valiliği bünyesinde  Altınyıldız Koleji tarafından hazırlanan  “Cumhuriyet ve Atatürk” temalı resim ve fotoğraf sergine protokol ve Nevşehir halkı büyük ilgi gösterdi.

Sergiye,  Nevşehir  Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Belediye Başkan Yrd. Yusuf Kaya, Vali Yardımcısı Nurettin Ateş, Jakem Komutanı J.Yrb.Halil Altıntaş, Milli Eğitim Müdür Vekili  Osman Balak, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Fazıl Parlak,  Eğitim Denetmenleri Başkan Yardımcısı Hayrettin Tükel, Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, Başkan Yardımcısı  Fevzi Karaca, Ak Parti İl Başkanı  Kazım Sunar, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Mali ve İdari İşler Başkanı Ahmet Kutay,Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci, İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı, Lise Müdürü Özkan Kılınç,  Okul Müdürleri, öğrenci velileri, okulumuz  öğretmenleri ve öğrenciler katılmışlardır.

                                   

            Sergi açılış konuşmasında Altınyıldız Koleji Müdür Yardımcısı Korhan Aslaner “Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji İlköğretim Kurumu öğrencileri tarafından yapılan 60 resim çalışmasının yanı sıra 40 Atatürk fotoğrafı da sergimizde yer almaktadır. Cumhuriyet ve Atatürk sergimizde; öğrencilerimizin, Cumhuriyete ve Atatürk’e  duydukları sevgiyi, milli mücadeleye, şehitlerimize ve gazilerimize duydukları saygının derin izleri görülmektedir. Büyük Önder Atatürk’ün sözüyle ilelebet payidar olacak Cumhuriyetimizi  yarınlara taşıyacak  çocuklarımızı ve gençlerimizi  yaptıkları bu güzel eserlerden dolayı kutluyoruz. Gururla ve kıvançla kutladığımız Türkiye Cumhuriyetinin  89. yıldönümünde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürüyoruz. Cumhuriyetimizin Kurucusu  Büyük Önder Atatürk’ü ve silah  arkadaşlarını, canından aziz bildiği  vatanı için kanlarını bu topraklara dökmüş  şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Birlikte kutlayacağımız Cumhuriyet Bayramımızın ve Mübarek Kurban Bayramımızın ülkemiz, devletimiz, milletimiz ve tün dünya için sağlık, mutluluk, esenlik, barış ve bereket getirmesini diliyoruz.” demiştir. 

Nevşehir Valisi Sayın Abdurrahman Savaş’da yaptığı konuşmada ; “Cumhuriyet ve Atatürk” konulu resim ve fotoğraf sergisini hazırlayan okulumuz öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederek, Nevşehir halkının Cumhuriyet Bayramını ve öncesinde kutlanacak olan Kurban Bayramını böyle büyük coşku içerisinde kutladıklarını görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtmiştir.

                           

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, sergilenen eserleri tek tek incelemiş, resim çalışması yapan öğrencileri kutlamış, her resim hakkında bilgiler almıştır.

30 Ekim 2012 tarihine kadar Forum Kapadokya Alışveriş Merkezinde açık olacak resim ve fotoğraf sergimiz büyük ilgi görmüştür.

 

Yayıncı FİB Haber

banner280

    Yorumlar

banner21
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV