banner312

banner314

banner254

banner13

banner218

banner284

banner177
12 Şubat 2016 Cuma

Antalya-Nevşehir-Kayseri Demiryolu Projesi İçin ÇED Toplantısı Yapılacak

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından edindiğimiz bilgiye göre;Antalya, Konya, Aksaray, Nevşehir ve Kayseri illeri ile ilçeleri sınırlarında, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan ve ilimiz Nevşehir e bağlı Avanos ilçemizden geçecek olan “Antalya-Kayseri Demiryolu Projesi” hakkında, ÇED toplantısı yapılacak.

banner195
30 Ekim 2012 Salı 16:39
Bu haber 1666 kez okundu
Antalya-Nevşehir-Kayseri Demiryolu Projesi İçin ÇED Toplantısı Yapılacak
banner134
banner143

 Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından edindiğimiz bilgiye göre;Antalya, Konya, Aksaray, Nevşehir ve Kayseri illeri ile ilçeleri sınırlarında, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan ve ilimiz Nevşehir e bağlı Avanos ilçemizden geçecek olan  “Antalya-Kayseri Demiryolu Projesi” hakkında, ÇED toplantısı yapılacak.

Antalya, Konya, Aksaray, Nevşehir ve Kayseri illeri ile ilçeleri sınırlarında, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan “Antalya-Kayseri Demiryolu Projesi” hakkında, ÇED Yönetmeliğinin EK-III’de yer alan ÇED Genel Formatı çerçevesinde hazırlanan ve Bakanlığığa sunulan dosya ile ilgili ÇED Yönetmeliği’nin 8. maddesi gereğince ÇED süreci başlatılmış bulunmaktadır.

 

“Antalya-Kayseri Demiryolu Projesi’ne ilişkin ÇED Yönetmeliği’nin 9. maddesi gereğince ÇED sürecine halkın katılımını sağlamak, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla 20.11.2012 tarihinde Antalya, 21.11.2012 tarihinde Konya ve Aksaray, 22.11.2012 tarihinde de Nevşehir ve Kayseri illerinde Halkın Katılımı Toplantısının ilgili Valiliğin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerince düzenlenmesi,  proje yeri hakkında bilgilenmek, görüş ve önerilerini bildirmek isteyen komisyon üyelerinin Antalya, Konya, Aksaray, Nevşehir ve Kayseri Valilikleri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile İrtibata geçmeleri Bakanlıkca uygun görülmüştür. 

 

NEVŞEHİR'İN ULUSAL HABER SİTESİ : www.fibhaber.com

Yayıncı FİB Haber

banner280

    Yorumlar

banner21
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV