banner312

banner314

banner254

banner13

banner218

banner284

banner177
06 Şubat 2016 Cumartesi

Nevşehir Altınyıldız koleji Ümre Yollarında

Altınyıldız Koleji idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerinden oluşan bir grup Umre yapmak üzere mukaddes beldelere gideceklerdir.

banner195
15 Ocak 2013 Salı 18:04
Bu haber 822 kez okundu
Nevşehir Altınyıldız koleji Ümre Yollarında
banner134
banner143

 Diyanet İşleri Başkanlığı İl Müftülüğü organizasyonu ile Özel Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci, İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı’nın da katılımı ile oluşan Umre grubu, Altınyıldız Koleji Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Vaiz Nurettin Şahin rehberliğinde, sömestre tatilinden yararlanarak Umre yapacaklardır. 27 Ocak 2013 tarihinde Umre yolculuğu başlayacaktır.

 

Umre ile birlikte Mekke’de Harem-i Şerifte ibadet edilecektir. Mekke’de bulunan Cebel-i Sevr, Cebeli Nuru, Arafat, Müzdelife ve Mina’yı da ziyaret edeceklerdir.

 

Altınyıldız Umre Heyeti, Medine’de de Sevgili Peygamberimizi hanesinde ziyaret ederek, beş gün süreyle Mescid-i Nebî’de namaz kılıp dua edeceklerdir.

 

Medine’de bulunan Uhud, Mescid-i Kıbleteyn, Mescid-i Guba ve diğer ziyaret mekanlarını da ziyaret edecek olan Altınyıldız Koleji Umre grubu 6 Şubat 2013 tarihinde yurda döneceklerdir.

Yayıncı FİB Haber

banner280

    Yorumlar

banner21
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV