banner312

banner314

banner254

banner13

banner218

banner284

banner177
10 Şubat 2016 Çarşamba

Nevşehir’i 'Herkes Onu Okuyor' Heyecanı Sardı.Hedef 20 Bin Kişi

Nevşehir Eğitim Gönüllüleri Derneği (NEV-DER) Dernek Başkanı Ali Kızıltepe ve Gesiad Dernek Başkan Yardımcısı Emrah Güner FİB haber merkezimizi ziyaret ettiler.Herkes O'nu okuyor' projesi kapsamındaki yarışmanın heyecanı tüm Nevşehir’i sardığını ifade eden NEV-DER Dernek Başkanı Ali Kızıltepe Nevşehir için hedefimiz 20 Bin kişi dedi.

banner195
23 Ocak 2013 Çarşamba 18:40
Bu haber 4834 kez okundu
Nevşehir’i 'Herkes Onu Okuyor' Heyecanı Sardı.Hedef 20 Bin Kişi
banner134
banner143

 Nevşehir Eğitim Gönüllüleri Derneği (NEV-DER) Dernek Başkanı Ali Kızıltepe ve Gesiad Dernek Başkan Yardımcısı Emrah Güner FİB haber merkezimizi ziyaret ettiler.Herkes O'nu okuyor' projesi kapsamındaki yarışmanın heyecanı tüm Nevşehir’i sardığını ifade eden Kızıltepe Nevşehir için hedefimiz 20 Bin kişi dedi.

 Hedefe ulaşmak için Nevşehir Yerel Medyasınada büyük iş düşüyor diyen NEV-DER Dernek Başkanı Ali Kızıltepe bu konuda herkesin sağduyulu olmasını ve bu anlamlı ödüllü yarışmaya katılmalarını diledi.

Nevşehir Eğitim Gönüllüleri Derneği (NEV-DER) ile Nevşehir İl Müftülüğü ve Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 'Herkes O'nu okuyor' projesi kapsamındaki yarışmanın heyecanı tüm ili sardı.NEV-Der Dernek Başkanı Ali  Kızıltepe, 20 bin kişinin hedeflendiğini belirtti. Değirmenci, Peygamber Efendimizin (SAS) hayatının her kesim tarafından okunmasının, hayatının örnek alınmasının en önemli gayeleri olduğunu söyleyerek "Efendimizi tüm insanlarla buluşturmak istiyoruz. Bu hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz. Toplumu hem dini noktada aydınlatmak, hem Efendimizin örnek hayatı ile nesilleri tanıştırmak ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için İl Müftülüğümüz,NEV-DER ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye'de katılım ve kazanım noktasında bir ilke imza atacağız." dedi.

Büyük ödüllerinde yer aldığı ve dağıtılacağı sınavda umreden bilgisayara, bisikletten tablet bilgisayara kadar değişik ödüller var. Yarışmaya Nevşehir ve tüm ilçe belde köylerden katılım  ve  Kayıtlar için http://nevsehironuokuyor.org/ sitesinden yapılabiliyor.

Yayıncı FİB Haber

banner280

    Yorumlar

banner21
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV