banner461
banner195

Sayın Valimiz Abdurrahman Savaş’tan GESİAD'a veda Ziyareti

09 Mayıs 2013 Tarihli ve 28642 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak Yürürlüğe giren Valiler Kararnamesi uyarınca, Manisa Valiliğine atanan Nevşehir Valimiz Sayın Abdurrahman Savaş, veda ziyaretleri kapsamında Nevşehir Genç Sanayiciler ve iş adamları derneği yönetim kurulunu ziyaret etti.

Sayın Valimiz Abdurrahman Savaş’tan GESİAD'a veda Ziyareti
16 Mayıs 2013 Perşembe 14:20

banner143
banner134

Gesiad’ın ilimiz için çalışmalarının takdire şayan olduğunu Nevşehir iş dünyasının GESİAD ile birlikte dünya pazarlarına açılma fırsatı bulduğunu dile getirdi.

Görev süreleri boyunca birlikte yapmış oldukları çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Valimiz, bundan sonraki çalışmalarında Gesiad yönetimine başarılar diledi.

Gesiad yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette; Sayın Valimize Saygılarını dile getirerek, Kapadokya’nın  nadide köşelerinden biri olan Nevşehir ili ve çevresinin,  Sayın valimiz Abdurrahman SAVAŞ’ın görüş ve önerileri doğrultusunda birçok yeniliğe kucak açtığını,Ülkemiz Turizminin önde gelen Şehirlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyleyerek, bu ivmeye sağladıkları katkılarından dolayı Sayın Valimize Teşekkürlerini iletip yeni görevinde başarılarının devamını dilediler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.