banner461

Seçen, Pazaryeri Esnafından 24 Haziran için destek istedi

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Modern Pazaryerinde faaliyette bulunan Pazar esnaflarını ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundu.

banner503
Seçen, Pazaryeri Esnafından 24 Haziran için destek istedi
11 Haziran 2018 Pazartesi 17:08

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen beraberinde AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, 27. Dönem AK Parti Nevşehir  Milletvekili adayları Yücel Menekşe ve Emre Çalışkan ile birlikte, Modern Pazaryerinde faaliyette bulunan Pazar esnaflarını ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundular.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar’ın da hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Atilla Seçen, Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla görüşmelerde bulundu.

Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen’in de refakat ettiği ziyarette  esnafı ile de görüşmeler yapan Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, vatandaşlar ile  bir ve beraber olmayı bundan sonraki dönemde de devam ettireceklerini söyledi.

Pazarcı esnafları ve vatandaşların büyük sevgi ve ilgileri ile karşılanan  Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, 27. Dönem AK Parti Milletvekili adayları Yücel Menekşe ve Emre Çalışkan’da,  Modern  Pazaryerindeki esnaflarla ve Pazar alışverişinde bulunan vatandaşlara hayırlı olsun dileğinde bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.