banner461

Şehit cenazesinde çelenk krizi

Hafta sonunda Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde düzenlenen Şehit cenazesinde çelenk krizi yaşandı.

banner503
Şehit cenazesinde çelenk krizi
17 Temmuz 2017 Pazartesi 12:17

banner143
banner134
Hafta sonunda Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde düzenlenen Şehit cenazesinde çelenk krizi yaşandı.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çelengi, CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez ve partililer tarafından merkez cami önüne getirildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve bakanlarla, kuvvet komutanlarının çelenklerinin arasında protokol uyarınca Kılıçdaroğlu’nun çelenginin yerleştirilmesini isteyen Kamil Gülmez’in bu isteği üzerine çiçekçi Valilik Özel Kalem Müdürünü arayıp çelengi hangi sıraya koyması gerektiğini sormak durumunda kaldı.
İl Başkanı Gülmez ile Çiçekçi arasında yaşanan küçük çaplı tartışmanın ardından tartışma bitti derken bu kez askeri bir görevli Kılıçdaroğlu’nun çelenginin yerini değiştirdi. Bu duruma tepki gösteren CHP İl Başkanı Gülmez, bu kez Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a serzenişte bulundu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kamil kıçıkırıkdaroğlu - 3 yıl önce
Adamın derdine bak ya!
Şehide saygı göster.
Avatar
ASKER - 3 yıl önce
Bende silahlı kuvvetler mensubuyum ŞEHADET ŞERBETİNİ İÇMİŞ SİLAH ARKADAŞLARIMDAN VE KIYMETLİ AİLELERİNDEN SİYASETİNİZİ UZAK TUTUN orası siyaset yeri deyil ŞEHİDİMİN EN MUTLU GÜNÜ biraz içinizden gelerek taziyede bulunun bizler vatan derdindeyken sizler siyaset derdinde olmayın lütfen
Avatar
Ahmet - 3 yıl önce
Yuh be.