banner461
banner195

Şehit Kabrinde Yırtık Bayrak‏ ...!

Nevşehir Kaldırım mezarlığında bulunan bir şehidimizin kabri başında dikili olan Türk Bayrağımızın yırtılmış olduğunu gören duyarlı bir vatandaşımız yetkilileri göreve davet etti.

Şehit Kabrinde Yırtık Bayrak‏ ...!
02 Ocak 2015 Cuma 18:10

banner143
banner134
Şehit askerimizin mezarının başında dua ederken,hemen yanı başında dikili olan bayrağımızın yırtık olduğunu gören duyarlı bir vatandaşımız, FİB Haber Merkezimizi haberdar ederek, ilgilileri göreve çağırdı. 

İşte Nevşehirli duyarlı vatandaşımızın www.fibhaber.com a göndermiş olduğu ihbar metni:

 Bugün Kaldırım mezarlığı ziyaretimizde bir şehidimizin kabrinde asılı bayrağımızın yırtık olduğunu gördük, üzüldük. Tatil olduğu için mezarlık girişinde görevlileri göremedik. Haber veremedik. En çok takip edilen Fibhaber 'e iletirsek ilgililerin müdahale edip o bayrağı değiştireceklerini düşündük.Bu görevi size tevdi ediyoruz...

FİB Haber Merkezimiz Durumu Hemen Haber Verdi !!!!
Konuyu hemen Nevşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi ye telefonla bildirdik...Çiftçi şu açıklamalarda bulundu.

Mevcut hava ve mevsim şartları de dikkate alındığında Bunun bir ihmarkarlık olmadığını belirten Nevşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi,  Milli ve manevi değerlerimizden taviz vermeyen Böyle duyarlı vatandaşlarımız olduğu sürece bu ülkenin sırtı yere gelmez diyen Çiftçi,Bu duyarlı vatandaşımız ve Nevşehir'in Sesi FİB Haber.Com olarak Sizlerden Allah razı olsun. Bizleri Bilgidar ettiğiniz için. Hemen gerekli çalışmalaları düzenleyerek Merhum Şehidimizin kabri başındaki Türk Bayrağımızı yenisi ile değiştireceğiz dedi. Çiftçi bu vesile ile tüm Nevşehir halkımızın da Mevlit Kandillerini utluyorum dedi.

Nevşehir gündemin adresi www.fibhaber.com olarak bizde gerek duyarlı hemnşehrimize gerekse Dernek Başkanımız Ramazan Çiftçi ye teşekkür ediyoruzMEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dernek başkan - 3 yıl önce
şehit ve gaziler derneği yok mu bu şehirde
Avatar
ahmet seker - 3 yıl önce
bu görev sadece görevli olana değil herkese düşer vatandaş olarak hepimiz yapmalıyız
Avatar
ahmet seker - 3 yıl önce
bu görev sadece görevli olana değil herkese düşer vatandaş olarak hepimiz yapmalıyız
Avatar
ahkam kesmeyin - 3 yıl önce
bu memlekette sadece şehit cenazesinde gözükenler sizler mi milliyetçisiniz milliyetçilik kuru kuruya bayrak sallamak mı? bu şehit hepimizin kimse kimseye ahkam kesmesin
Avatar
fatih - 3 yıl önce @ahkam kesmeyin
bu şehitler hepimizin evet en azından şehit cenazelerinde görünüyoruz bız ya siz ne yapıyorsunuz hükümt pkk ile pazarlık yapıyor sizde hala ona oy veriyorsunuz dogru gerçek milliyetçi sizsiniz kıcınız sıkısınca nerde bu ülkücüler nerde bu milliyetçiler ya siz siz mi milliyetçiniz keske sizide görebilsek şehit cenazaelerinde keske o kadar bile milliyetçi olsanız
Avatar
isa - 3 yıl önce
Bu memlekette sehit ve gaziler dernegi var.art niyetli insanlarda var
Hemen bundan firsat cikaranlar oldugu gibi.
Avatar
ahkam kesmeyin - 3 yıl önce @fatih
bak kardesim bunun üzerinden yine siyasetini yapıyorsun sizlere diyecek sözüm yok 1984 den bu yana bu ülkede terör var sizler o zamanda zamanın iktidarlarına ülke bölünüyor bülüyorlar diyerekden itiraz ettiniz ve tarih maalesef sizleri yine yanılttı sizler dar bakış açılarınız ile ancak ve ancak bu kadar bakarsınız olaylara ülkücü olmak şereftir ayrıca ülkücü geçinmemek gerek
Avatar
R.şahin - 3 yıl önce
Tartışdığınız şeyr bak
Bölünen falan yok.
12 eylülden öncede kominizim geliyor diye binlerce genci öldürtdü MHP. Şimdi kominist dedikleri kişi ve parti ile iş tutuyorlar.