banner461
banner195

Şehit Savcı Kiraz için Nevşehir'de hatıra ormanı kuruluyor

Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz adına, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde (NEVÜ) hatıra ormanı oluşturulacak.

Şehit Savcı Kiraz için Nevşehir'de hatıra ormanı kuruluyor
29 Mart 2018 Perşembe 18:06

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Damat İbrahim Paşa Yerleşkesi içerisinde, "Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Hatıra Ormanı" oluşturulacak. 

31 Mart 2015 günü İstanbul'daki görevi başında şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın hatırasını yaşatmak için Nevşehir Valiliği, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı ve NEVÜ arasında yapılan protokol gereği müşterek olarak ''Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Hatıra Ormanı Fidan Dikimi Etkinliği ve Mevlidi Şerif Okutulması'' Programı 30 Mart 2018 cuma günü saat 12:00 - 15:00 arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde yapılacak.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Damat İbrahim Paşa Yerleşkesi içerisinde 5.500 m2 alan üzerinde kurulacak olan ‘Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Hatıra Ormanı’nın hazırlanması ve ağaçlandırılması çalışmalarında, haklarında kamu hizmet cezası verilmiş olan ve Nevşehir Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce tedbir altında bulunan yükümlüler görev alacak.



 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.