banner461
banner195

Şehrin En Gözde Mekanı İçin Sizin Öneriniz Var mı?

Nevşehir’de uzun süredir ne olacağı merak edilen eski Sosyal Sigortalar Hastanesi binası Sağlık İl Müdürlüğü tarafından kullanılacağı belirtilmişti. Ancak geçtiğimiz yıldan bu yana gündeme getirilen bu konuda hiçbir gelişme yaşanmış değil.

 Şehrin En Gözde Mekanı İçin Sizin Öneriniz Var mı?
06 Eylül 2014 Cumartesi 23:30

banner143
banner134

 Şehrin En Gözde Mekanı Ama…

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun süredir ne olacağı merak edilen eski Sosyal Sigortalar Hastanesi binası Sağlık İl Müdürlüğü tarafından kullanılacağı belirtilmişti. Ancak geçtiğimiz yıldan bu yana gündeme getirilen bu konuda hiçbir gelişme yaşanmış değil.

TOKİ’ ye devir edildiği açıklanan ve TOKİ’ nin söz konusu binayı ya da alanı ne amaçlı kullanacağı bir türlü açıklanmayan eski sosyal sigortalar hastanesinin yapılan anlaşmanın bozularak tekrar il sağlık müdürlüğüne kaldığı öğrenildi.

Uzun süre atıl bir şekilde kalan binanın onarımdan geçirilmesi söz konusu ancak binanın hangi kurum tarafından ne amaçla kullanılacağı konusunda tek bir kelime açıklama yok.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
devleti koru... - 4 yıl önce
bu bina çocuk ve doğum hastanesi olmalı..ayrıca bazı daire amirleri(sanki yerleri yok)şehrin çeşitli yerlerinde binalar kiralayıp oralara gitmekte....bu nedir????
Avatar
serhat güven - 4 yıl önce
bence yemyeşil bir piknik alanı olmalı.kapıda güvenlik olmalı.
Avatar
hakan - 4 yıl önce
Kanser hastaların tedavi edilebileceği bir hastane olabilir.o bölgenin hastalar için havası temiz olması tedavinin başarı oranını yükseltir.
Avatar
hastane - 4 yıl önce
bina yapılacak incelemeden sonra..sağlam ise doğum--çocuk hastanesine dönüşmeli..yoksa rantçılar tokiye verelim demeyin...zaten valiliğe bağlı bazı kurumlar dışardan bina kiralıyorlar..yeriniz var..devletin parasını çar-çur etmeyin..vali beyin dikkatine........????
Avatar
beyto - 4 yıl önce
oraya güzel bahçeli bir düğün salonu yapılsa ne güzel olur :)