banner461
banner195

Sektörümüz Gelişiyor

Nevşehir Karoserciler ve Marangozlar odası başkanı Ramazan Vedat Korkmaz, Nevşehir’de mobilya ve marangozculuk sektörünün son yıllarda çok ciddi bir boyutta geliştiğini belirtti.

Sektörümüz Gelişiyor
05 Haziran 2013 Çarşamba 11:04

banner143
banner134

 Geçtiğimiz aylarda ilimizde Ahiler Kalkınma Ajansının yanlış bir uygulaması ile gündeme gelen ilimizdeki marangozculuk ve mobilyacılık sektörünün durumunun her geçen yıl daha da iyiye gittiğini söyleyen Korkmaz, Nevşehir’in bu sektörde ilk beş il arasında bulunduğunu söyledi.

Korkmaz, “Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda Ahiler Kalkınma Ajansının yanlış bir çalışması sonucunda ilimizde marangozculuk ve mobilyacılık sektörünün durumu ister istemez gündeme gelmişti. Nevşehir Karoserciler ve Marangozlar odası başkanı olarak şunu açıkça ve iddialı bir şekilde ifade ederim ki, Nevşehir esnafı gerek yaptığı son derece lüks ve kullanışlı mobilyaları ile gerekse marangozluk becerisi açısından Türkiye’nin ilk beş ili arasında. Sektörümüz özellikle üyelerimizin son yıllarda fuarlarda edinilen deneyimlerle her geçen gün daha da gelişiyor” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
s.d - 5 yıl önce
nevşehir karoserciler ve marangozlar odası başkanı ramazan vedat korkmazı aktif çalışmalarından dolayı kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.