banner461
banner195

SGK İl Müdürü Yıkarbaba, “ Üç Ayrı Kurumun SGK Çatısı Altında Birleşmesnin 10. Yılını Kutluyoruz”

Sosyal Güvenlik Kurumu(sgk) İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba 16-22 Mayıs Sgk Haftası Nedeniyle Basın Toplantısı Düzenledi

SGK İl Müdürü Yıkarbaba, “ Üç Ayrı Kurumun SGK Çatısı Altında Birleşmesnin 10. Yılını Kutluyoruz”
17 Mayıs 2016 Salı 14:48

banner143
banner134
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba 16-22 Mayıs tarihleri arasında kutlanan SGK haftası nedeniyle İl Müdürlüğünde basın toplantısı düzenledi.
SGK İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, üç ayrı kurumun SGK çatısı altında birleşmesinin 10´uncu yılı olduğunu kaydetti. Yeni SGK binasının da müjdesini veren Yıkarbaba, "Yeni SGK binamızın inşaatı bu yıl içerisinde eski Bağkur binasının bulunduğu yerde başlayacak. Bir yıl içerisinde de teslim edilecek" dedi.
Yıkarbaba,”Kurumumuza gelemeyen vatandaşlar bana mail yoluyla ulaşabilirler. Biz gelen mail üzerinden işlerini takip eder ve sorunlarını çözeriz. 1 Kasım seçimlerinin ardından 64. Hükümet eylem planında yer alan hususlar ve sürecin devamında yapılan tespitler ışığında vatandaşlarımız lehine bir çok iyileştirme yapılmıştır. Çalışmalarımız, kurumumuzun hizmet kalitesini artırma gayreti içerisinde olacak şekilde vatandaşlarımızın hizmetlere daha kolay ve hızlı ulaşmasına yönelik imkanlar sağlama mücadelesi şeklinde devam etmektedir. İl Müdürlüklerimiz, kurumumuzun taşra teşkilatını oluşturmakta olup vatandaşlarımız için yerinden çözüm hizmetleri sunmaktadır. Taşra teşkilatımız, vatandaşlarımızın işlerini ve ailelerini geride bırakıp kurumumuzun merkez hizmet birimlerine müracaat etmesine gerek kalmaksızın tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ve sorunlarını çözebilecekleri kabiliyetlerle donatılmıştır" şeklinde konuştu.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.