banner461
banner195

SGK’da Terfi ve Atama Töreni

SGK Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda yapılan yazılı ve sözlü sınav sonuçlarına göre İl Müdürlüğümüzden başarılı olan ve ataması yapılan Personellere İl Müdürlüğü toplantı salonunda tören düzenlendi.

SGK’da Terfi ve Atama Töreni
21 Ocak 2015 Çarşamba 16:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) SGK Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda yapılan yazılı ve sözlü sınav sonuçlarına göre İl Müdürlüğümüzden başarılı olan ve ataması yapılan Personellere İl Müdürlüğü toplantı salonunda tören düzenlendi.

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Kozaklı Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünü vekâleten yürüten Osman Çoban, Avanos Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğüne Asaleten atandı. Avanos Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü görevini vekâleten yürüten İbrahim Osan İl Müdürlüğündeki Sosyal Güvenlik Denetmenliği görevine dönerken, İl Müdürlüğünde Şef olarak görev yapan Saniye Yazgı ise Tokat Zile Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğüne atandı.

Yeni atanan Merkez Müdürleri ve İl Müdürlüğündeki görevine dönen personel için düzenlenen törende konuşan İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, verdikleri hizmetlerden dolayı her birine ayrı ayrı plaket vererek teşekkür etti ve yeni görevlerinde başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.