banner461
banner195

SGK’dan Süre Uzatım Duyurusu

Sosyal Güvenlik Kurumu Nevşehir İl Müdürlüğü Tarımsal Faaliyette Bulunanların Sattıkları Tarımsal Ürün Bedellerinden Kesinti Yapılmak Suretiyle Tahsil Edilmesine Dair Tebliğ süresinin uzatıldığını duyurdu.

SGK’dan Süre Uzatım Duyurusu
23 Kasım 2013 Cumartesi 10:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Güvenlik Kurumu Nevşehir İl Müdürlüğü Tarımsal Faaliyette Bulunanların Sattıkları Tarımsal Ürün Bedellerinden Kesinti Yapılmak Suretiyle Tahsil Edilmesine Dair Tebliğ süresinin uzatıldığını duyurdu.

SGK Nevşehir il müdürlüğünce yapılan açıklamada, “Bilindiği Üzere Resmi Gazetede Yayınlanan Tarımsal Faaliyette Bulunanların Sattıkları Tarımsal Ürün Bedellerinden Kesinti Yapılmak Suretiyle Tahsil Edilmesine Dair Tebliğ Tarihinde Yürürlüğe Girmiştir. Ayrıca Uygulamaların Usul Ve Esasları Genelge ile Açıklanmıştır. Ancak 2013 Ekim Ayında Zorunlu Hale Getirilen E-Kesinti Bilgisayar Proğramı; E-Kesinti Bilgisayar Programı Hakkında Uygulamanın Pekiştirilmesi Ve Kesinti Sorumluların İş Ve İşlemler Hakkında Daha Fazla Bilgilendirilmesi Amacıyla 3 Ay Daha Uzatılması Ve E-Kesinti Bilgisayar Programlarının 2014 Ocak Döneminden İtibaren Zorunlu Hale Getirilmesi Hususu SGK Başkanlık Makamının Oluru İle Uygun Görülmüştür. Daha Önceki Eski Uygulamamız Olan Liste Tanzim Ve Ödeme Dekontu İle Müdürlüğümüze Gönderme İşlemi Bu süre Uzatımında da Devam Etmektedir. İlgililere Duyurulur” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.