banner461
banner195

Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Nevşehir Belediyesi   tarafından  başlatılan ana yolların sıcak asfaltla kaplanması  projesi , aralıksız devam ediyor.

Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
21 Kasım 2016 Pazartesi 10:47

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi   tarafından  başlatılan ana yolların sıcak asfaltla kaplanması  projesi , aralıksız devam ediyor.  Atatürk Bulvarında geçtiğimiz günlerde tamamlanan sıcak asfaltlama çalışmaları,  2000 Evler Mahallesi’nde devam ediyor.

Nevşehir’de sağlıklı bir alt ve üst yapı ağının oluşturulması amacına yönelik olarak başlatılan çalışmalar kapsamında, ana yollar, sıcak asfalt ile kaplanacak. Bu kapsamda ilk olarak Atatürk Bulvarı’nda Nevşehir Belediyesi olarak içme suyu başta olmak üzere kanalizasyon şebeke sistemlerinin çağın son teknolojik malzemeleri ile döşenmesinin ardından  elektrik, internet, telefon gibi alt yapı çalışmaları da ilgili kuruluşlarla tamamlanmış ve çift yönlü olarak sıcak asfaltlama yapılarak trafiğe açılmıştı.

Şehrin diğer ana yollarının da belirli periyodlarla sıcak asfalta kavuşturulması amacıyla çalışmaların sürdüğü Nevşehir’de, 2000 Evler Mahallesi Mustafa Paslanmaz Caddesi’nde de alt yapı ağının oluşturulmasıyla birlikte sıcak asfaltlama çalışmaları da başladı.
Mustafa Paslanmaz Caddesindeki sıcak asfaltlama çalışmalarının önümüzdeki günlerde tamamlanması planlanıyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 2 yıl önce
Kış günü neyin sıcak asvaltı Allah aşkına.Mevsimimi zamanımı şimdi.Umarım mart ayında köstebek yuvası gibi olmaz.Emekte parada boşa gider.