banner461
banner195

Şifa meydanında düzenlemeler son hız sürüyor

Nevşehir Devlet Hastanesi’nin daha düzenli hale gelmesini amaçlayan Şifa Meydanı düzenleme çalışmalarında artık sona yaklaşılıyor.

Şifa meydanında düzenlemeler son hız sürüyor
23 Haziran 2014 Pazartesi 13:59

banner143
banner134

 ŞİFA MEYDANINDA DÜZENLEMELER SON HIZ SÜRÜYOR

Nevşehir Devlet Hastanesi’nin daha düzenli hale gelmesini amaçlayan Şifa Meydanı düzenleme çalışmalarında artık sona yaklaşılıyor. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in denetiminde gerçekleştirilen Şifa Meydanı’ndaki yol genişletme ve çevre düzenlemeleri ile diğer sosyal donatıları içerisine alan çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlanması amaçlanıyor.

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz ayın sonlarında başlatılan Devlet Hastanesi Şifa Meydanı alt ve üst yapı çalışmaları mesai tanımaz bir hareketlilik içerisinde sürüyor.

Devlet Hastanesine giriş yolunun genişletilmesinin yanı sıra, Devlet Hastanesi’ne bağlı çeşitli sağlık ünitelerinin çevresinin yeni baştan değerlendirilmesi , saat kulesi, işadamı Uluteş dirlik’in ailesi adına yaptırdığı Darüşşifa Camii, 2000 araçlık otopark alanı, yeni yürüyüş alanları ile daha modern bir görüntünün oluşacağı Şifa Meydanı düzenleme çalışmalarında ayrıca, Sulusaray beldesi ile Devlet Hastanesi arasındaki yeni 640 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğinde bir yol yapılıyor.

Şifa Meydanındaki çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlanması için çalışmalar aralıksız devam ederken, söz konusu alandaki ortalama yatırımın 8 milyon TL’ye ulaşması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
milliyetci muhafezakar - 4 yıl önce
Bravo başkan devam
Avatar
devam - 4 yıl önce
çalısmalara hızla devam edıcek baskanımız ınsallah allah guc kuvvet versın
Avatar
izzettin tükel - 4 yıl önce
emeği geçenlerden allah razı olsun çok güzel oldu .birde conbuz deresinin ordan hastaneye bağlantı yolu açılırsa daha güzel olur.
Avatar
Gülşehir - 4 yıl önce
çok güzel oldu. birde yolun 2-3 km devamı yapılıp gülşehir yoluna bağlanirsa gülşehir ve hacıbektaş ın hastane yolu 20 km kısalır.
Avatar
sanayi - 4 yıl önce
seni doğuran anaya kurban olum allah her şehire senin gibi başkan versin