banner461
banner195

Şiir’de Sınır Tanımıyor

Nevşehir’in son dönemlerde ne çıkan şairi Sadi Teltik’in ilimizde her türlü olaya, her kişiye yazabileceği bir dörtlüğü var.

Şiir’de Sınır Tanımıyor
01 Ocak 2014 Çarşamba 10:17

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son dönemlerde ne çıkan şairi Sadi Teltik’in ilimizde her türlü olaya, her kişiye yazabileceği bir dörtlüğü var.

2009 Yerel Seçimleri öncesinde elim bir helikopter kazası öncesinde hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’na sevgisini dile getiren şiiriyle bu konuda atağa geçen Şair Sadi Teltik, geçtiğimiz günlerde ise Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şubesine yönelik bir şiir yazmıştı.

Nevşehir’de olan biten hemen hemen her konuya birkaç dörtlükle söyleyecek sözü olan Şair Sadi Teltik en son olarak Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol’un adaylığını kendisine konu aldı.

Varol’un resmen Nevşehir belediye başkan adaylığında bende varım dediği toplantıda söz alan Şair Sadi Teltik, Milliyetçi Harekete ve Mehmet Varol’a olan sevgisini ve muhabbetini dile getirerek Şiirde sınır tanımadığını bir kez ortaya koydu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
sizin gibi değerli ve örnek kişilik sergileyebilecek çok az insan olduğuna inanıyorum , yürüdüğünüz bu yolda başarılarınızın devamını bekliyorum saygılarla..