banner461
banner195

Şimdi Gözler Onların Üzerinde

2012 Yılında ilimiz Nevşehir de yapılan bürokrat tayinlerinin bu yıl da süreceği gözleniyor. Bu yıl tayini çıkması muhtemelen isimlere gözler çevrilmiş durumda.

Şimdi Gözler Onların Üzerinde
19 Ocak 2013 Cumartesi 17:10

banner143
banner134

 Özellikle İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdülkadir Tatar, Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürü Uzeyir Karakuş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Güneş, Kapadokya Havalimanı Başmüdürü Ali Şerit, İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz, Koruma Kurulu Müdürü Mevlüt Coşkun, Meteoroloji İstasyon Müdürü Savaş İlktürk gibi isimler arasından sırada kimin tayinin çıkıp çıkmayacağını önümüzdeki günler gösterecek.

İlimiz Nevşehir de yıllardır süren bürokrasi hayatına veda edecekleri ise 2013 yılı için şimdiden en büyük merak konusu.


Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Memur - 5 yıl önce
il özel idaresi genel sekreteri, koruma kurulu müdürü mevlüt çoşkun ile nevşehir il kültür ve turizm müdürü velettin birsöz olmak üzere nevşehirin kanını ve canını emen nevşehire hizmet etmeyen bu adamların derhal görevden alınması gerekmektedir.ilgililere duyurulur
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
özel idare gelesekreteri yya allahtan korkk be adam.nerdee şamm orda akşam.yaa seninn fuarda işinneey,iki makam şöförü,iki-üç sekreter nevşehire ne yaptın.allaha bu aldığın maşın hesabına allaha nasıl vereceksin.otellerde yee iççç eğlenn ee,nevşehirli vekillerr neredesiniizzzzz, yaa bunlarıı duymuyonuzmu???????
Avatar
hasan - 5 yıl önce
mevlüt çoskun,uçhisara o ruhsatı izni nasıl verdin.allahtan korkmadınmı bide koruma kurulu müdürüsün.çalıştığın yerden isminden utan.allahtan kormuyonda.kapadokyaya ve uçhisara en büyük darbeyi sen vurdun.osman süslü ile beraber,ya bu vekillerin gözü körr, kulağıı sağımı yavv herşeyy ortada ayın 14'dü gibi bunlarıı görevinden alın, hemde acele edin vijdansızz adamlar.