banner461

Şimşek : Kapımız Herkese Açık

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, “Bizim kapımız herkese açık, gece gündüz demeden 24 saat boyunca Nevşehir’in hizmetindeyiz” diye konuştu.

banner503
Şimşek :  Kapımız Herkese Açık
17 Temmuz 2014 Perşembe 23:36

banner143
banner134

 Kapımız Herkese Açık

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, “Bizim kapımız herkese açık, gece gündüz demeden 24 saat boyunca Nevşehir’in hizmetindeyiz” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Eğitimin temel taşı öğretmenlerimizdir. Gerek öğretmen arkadaşlarımız olsun, gerek okul müdürlerimiz olsun, ilçelerde çalışan arkadaşlarımız olsun, gerek sivil toplum kuruluşlarında ki arkadaşlarımız olsun bir sıkıntıları, problemleri, dertleri oldukları zaman biz her hafta Cuma günleri öğleden sonra yarım saat randevu veriyoruz. Tek yapmaları gereken şey İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Kalem Müdürlüğü’nü arayıp ilgili saatlerde de gelip dertlerini sıkıntılarını anlatabilirler. Niçin randevu veriyoruz. Ola ki randevusuz gelindiği zaman bizlerin başka bir işi çıkabilir, alana çıkmış olabiliriz bu yüzden arkadaşların geri dönmemesi adına göreve geldiğim günden beri bu yöntemi uygulamaya çalışıyoruz. Her bir arkadaşımıza yarım saat bir zaman tanıyoruz. Yarım saat içerisinde gerek kendi özlük haklarını gerek sıkıntıları, dertleri, atamaları ve aklınıza ne geliyorsa problemlerini bizlere rahatlıkla iletebilirler. Aynı zamanda eğitim adına söyleyebilecekleri planları, projeleri, düşünceleri, uygulamak istedikleri metotları ve teknikleri de varsa projelerin il genelinde yaygınlaşmasını istiyorsa bizlere gelebilirler. Bu sadece öğretmenlerimiz değil, muhtarlarımız, köy muhtarlarımız, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, sivil toplum örgütleri, sendikalarımız ve halkımızda kapımızı çalarlar eğitim üzerine her konuda fikir alışverişinde bulunabiliriz. İsteyen tüm arkadaşlarımız bizlere gece gündüz 24 saat boyunca ulaşabilirler’’ dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yapma be müdür - 6 yıl önce
sayın il müdürü astığım astık kestiğim kestik edaları ile ilerliyorsunuz bir şube müdürünü çocuk azarlar gibi azarlıyorsunuz avanos ilçe müdürü sizi kapıda karşılamadığı için azarlıyorsunuz cuma günü öğleden sonra gelin diyorsunuz ve kapınız herkese açık allah aşkına sorun öğretmenlere okul müdürlerine geldiğinizden bu yana hangisi sizden memnun birilerine iyi görünerek emiriniz altındakilerine zulmetmek dini olarakta ağır bir yük ve cezadır aşırı güç tekebbürü getirir denilir tekebbürü bence bi kenara bırakın bu eğitim işini siz ilçe müdürleri ile okul müdürleri ile öğretmenlerle yapacaksınız onları kırarsanız yapacak bir işiniz olmaz
Avatar
Taraf - 6 yıl önce
Dünkü haberi kaldırıp bu gün tam tersi bi haber yapmanız gerçekten çok ilginç tarafsız haberciliğe çok iyi örnek olmuş sizin adınıza..
Avatar
Numan - 6 yıl önce
Kendi personeline avanosda ağzını kırarım desin burada şirin gözükmeye çalışsın bu ne yaman çelişki
Avatar
vatandaş - 6 yıl önce
siz ve sizin gibiler mahfetti eğitim sistemini. milli eğitim değil sanki her yer, her şey!
Avatar
Öğretmen - 6 yıl önce
24 saat arayabilirler mi yoksa cuma günü öğleden sonra mı milli eğitim müdürü ne anlatmaya çalııyorsun...