banner461
banner195

Şimşek Milli Eğitim Yatırımlarını Anlattı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, İl merkezi ve ilçelerdeki milli eğitim yatırımları ile ilgili bilgiler verdi.

Şimşek Milli Eğitim Yatırımlarını Anlattı
18 Eylül 2014 Perşembe 14:34

banner143
banner134

 Şimşek Milli Eğitim Yatırımlarını Anlattı

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, İl merkezi ve ilçelerdeki milli eğitim yatırımları ile ilgili bilgiler verdi.

Bazı yatırımlarla ilgili inşaat çalışmalarının sürdüğünü, bazılarının ihale aşamasında bulunduğunu kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, “Merkez ilçemizde Göre yolu üzerinde 24 derslikli, 200 öğrenci yurdu ve alt katı spor salonu olacak şekilde biri kız diğeri erkek AİHL, yine Göre yolu üzerine 32 derslikli özel projeli imam hatip ortaokul, TOKİ bölgemizde 24 derslikli bir temel eğitim okulu ve ERAS bölgesinde ise 8 derslik ve özel eğitim bölümleri olan bir özel eğitim okulu, EML okulumuzun içine yine özel projeli 18 derslik ilgili bölümleri olan bir ek bina, Acıgöl ilçemizde Göre yolu üzerine yapacağımız özel projeli AİHL aynısını yani 24 derslikli, 200 öğrenci yurdu ve alt katı spor salonu olarak planlandı. Bunların TOKİ bölgesindeki 24 derslikli temel eğitim okulu ile ERAS bölgesindeki 8 derslik ve özel eğitim bölümleri olan özel eğitim okulunun ihaleleri yapıldı. Göre yolundaki 2 adet AİHL ile Acıgöl’deki AİHL ihalesi yapıldı, 32 derslikli İHO ihalesi ise bu ayın sonunda yapılacak. EML bünyesinde ek 18 derslikli yapının proje ihalesi yapıldı. Proje bittiğinde ise ihale çıkılacak” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğrenci - 4 yıl önce
7-8 saat ders hiç çekilmiyo :(
Avatar
mağdur ettiniz - 4 yıl önce
imam hatip öğrencileri dün olduğu gibi bugünde mağdur ettiniz, sizin dün eleştirdiklerinizden ne farkınız var, 2000 evler imam hatip okulununun erasda ne işi var, sizi gidi i̇mam hatip yiyicileri bu halk bunu da yer nasıl olsa........
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
anadolu tarim meslek lisesi,adalet meslek lisesi,tapu ve kadostro meslek lisesi bu okullar neden hala yapılmaz bu memlekete anlamak mümkün değil
Avatar
dede - 4 yıl önce
yatırımlar güzelde müdürüm, birde servis ücretleri konusuyla ilgilenmenizi bekleriz.
Avatar
AYNEN KATILIYORUM - 4 yıl önce
Eğitimcilere biraz eğitim ve öğretimi anlatım,öğrencilerin dersin 20 dakikasını dikkatli dinlerler,sonra dikkat dağılır,verimli ders işlenmesi için,sınıflarda öğrenci sayısı 25 olmalı,günde 8 saat ders koymak,öğrenciyi canından usandırır,6 ders olmalı,saat 15'te okul bitmeli,Milli eğitim atama işlerini yaz tatilinde tamamlamalı,okul açıkken atama olmamalı,Milli eğitim servisçilerle de ilgilenmeli,adamlar tekel oldu,parayı peşin alıyorlar,kalite yok,hizmet yok,şikayet numarası veriyorlar,telefona çıkan yok,burası dağ başı mı,hesap soran yetkili yok mu,Bunlar haktır,Müslüman'a eziyettir,yazık.