banner461
banner195

Şimşek’ten Bir İlk

Nevşehir’de göreve başladığı günden itibaren ilimizin eğitim sorunlarının çözümü adına değişik çalışmalar yapan İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, ilimiz eğitiminde bir ilke daha imza attı.

 Şimşek’ten Bir İlk
16 Aralık 2014 Salı 18:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de göreve başladığı günden itibaren ilimizin eğitim sorunlarının çözümü adına değişik çalışmalar yapan İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, ilimiz eğitiminde bir ilke daha imza attı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Nevşehir’de Eğitim” başlığı adı altında çıkarılan dergi ilimiz eğitimine ışık tutacak çalışmalardan biri olarak görülüyor.

Milli Eğitim Müdürlüğünün çalışmalarının tüm topluma duyurulması, sorunların çözümü adına yapılan çalışmaların bu sayede belgelendirilmesi gibi anlamlar taşıyan Nevşehir’de Eğitim konulu derginin ilk sayısında Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü en baş sırada yer aldı. Yeni eğitim öğretim dönemi ile birlikte Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi olarak ismi değiştirilen Anadolu Öğretmen Lisesinin de konu alındığı dergide, Özel Eğitim ve Rehberlik, Acıgöl ilçesini tanıyalım, Stratejik Planlama çalışmaları, Milli Eğitim Projelerinde Nevşehir, TÜBİTAK Projeleri, Bu Benim Eserim Projelerinde elde edilen başarılar, Nevşehir’de Fatih Projesi gibi konuların yanında İl Milli Eğitim Müdürlüğünün son dönemde yaptığı çalışmaları içeren haberlerde yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muallim - 4 yıl önce
Yanlis haber daha once egitim ve insan isimli icerigi cok daha genis dergi 10 yil yayinlandi
Avatar
serdar - 4 yıl önce
nevşehir'de liseler hatta ortaokullar 20 yıldır yüzlerce baskı dergi çıkardılar. o bunları bilmez her ilki kendisi yaptı sanıyor. hangi ilkleri yaptığını eğitim camiası iyi biliyor. bu il ne müdürler gördü.