banner461
banner195

Sırada Cevizlibağ ve Çarşı Peyzaj Çalışmaları Var

2015 Yılında belediyenin rutin çalışmalarının yanında Nevşehir – Uçhisar - Göreme yolunun son modern bir ulaşım yolu haline getirilmesine yönelik çalışmalara ağırlık veren Uçhisar Belediyesinde önümüzdeki aylarda iki önemli çalışmaya daha imza atılacak.

Sırada Cevizlibağ ve Çarşı Peyzaj Çalışmaları Var
23 Kasım 2015 Pazartesi 13:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 2015 Yılında belediyenin rutin çalışmalarının yanında Nevşehir – Uçhisar - Göreme yolunun son modern bir ulaşım yolu haline getirilmesine yönelik çalışmalara ağırlık veren Uçhisar Belediyesinde önümüzdeki aylarda iki önemli çalışmaya daha imza atılacak.

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Cevizlibağ projesinin yanında, Bölge Koruma Kurulundan hazırlanan projenin geçmesi durumunda çarşı peyzaj çalışmalarına ağırlık verileceğini söyledi.

Belediye olarak öncelikleri arasında bulunan Cevizlibağ mevkiinin yeniden düzenlenmesi konusundaki çalışmalara 2016 yılının ilk aylarında başlamayı planladıklarını kaydeden Başkan Karaaslan, eski belediye binasının kaldırılarak bu alanda çarşı peyzaj düzenlemesi yapılacağını da belirtti.

Her iki projenin Uçhisar kasabasının çehresini değiştireceğine inandıklarını belirten Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, her iki projenin alt yapı hazırlıklarının tamamlandığını da dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.